ALLESDICHT AD "Czarny"

EAN: 4251469300040 | Artykuł nr: 0004

ALLESDICHT to jednoskładnikowy, wodorozcieńczalny, nadający się do smarowania, natryskiwania i zacierania system dyspersyjny na bazie proszku gumowego, bez żadnych szkodliwych składników. ALLESDICHT stosuje się na mokro w 2 do 3 warstwach, po całkowitym wyschnięciu tworzy on doskonale przylegającą, nieprzepuszczalną dla wody, gumową warstwę uszczelniającą o ekstremalnej elastyczności i z najlepszym mostkowaniem rys (wypełnieniem pęknięć). ALLESDICHT eliminuje lub zapobiega powstawaniu przecieków w wielu miejscach tj. pokrycie dachu, taras, balkon, rynna, basen, oczko wodne, zbiornik na wodę, mur, ściana w piwnicy oraz w miejscach mających kontakt z ziemią.

ALLESDICHT jest idealnym podłożem pod płyty z granulatu gumowego i zapewnia trwałą hydroizolację powierzchni drewnianych, płyt, blach, włóknocementu, bitumu, betonu, piaskowanych pap dachowych, itp. podczas prac renowacyjnych.

Kolor
System montażowy

AllesDicht

  • 3,00 kg / szt.
  • Czas realizacji ok. ​​​​​1-3 dni + Koszty dostawy
szt.

Cechy

Kolor Czarny Czarny jest podstawowym i uniwersalnym kolorem ALLESDICHT, który idealnie nadaje się do uszczelniania fundamentów, ścian piwnic i płaskich dachów.

Materiał Głównym składnikiem ALLESDICHT jest sproszkowana guma, otrzymywana w zrównoważony sposób z recyklingu opon ciężarowych. Składniki są mieszane z innymi aktywnymi dodatkami w celu utworzenia wodnej dyspersji. Dlatego ALLESDICHT można rozcieńczać również wodą. Temperatura obróbki: od 5 do 30 °C. Należy unikać ekspozycji na mróz.

Lade Produktbewertungen
Zamów próbkę 22 307 13 97 Pytania?