ALLESDICHT AD "Niebieski"

EAN: 4251469300012 | Artykuł nr: 0001

ALLESDICHT to jednoskładnikowy, wodorozcieńczalny, nadający się do smarowania, natryskiwania i zacierania system dyspersyjny na bazie proszku gumowego, bez żadnych szkodliwych składników. ALLESDICHT stosuje się na mokro w 2 do 3 warstwach, po całkowitym wyschnięciu tworzy on doskonale przylegającą, nieprzepuszczalną dla wody, gumową warstwę uszczelniającą o ekstremalnej elastyczności i z najlepszym mostkowaniem rys (wypełnieniem pęknięć). ALLESDICHT eliminuje lub zapobiega powstawaniu przecieków w wielu miejscach tj. pokrycie dachu, taras, balkon, rynna, basen, oczko wodne, zbiornik na wodę, mur, ściana w piwnicy oraz w miejscach mających kontakt z ziemią.

ALLESDICHT jest idealnym podłożem pod płyty z granulatu gumowego i zapewnia trwałą hydroizolację powierzchni drewnianych, płyt, blach, włóknocementu, bitumu, betonu, piaskowanych pap dachowych, itp. podczas prac renowacyjnych.

Kolor
System montażowy

AllesDicht

szt.

Cechy

Kolor Niebieski Niebieski odcień ALLESDICHT jest idealny dla wszystkich powierzchni w wodzie lub w jej pobliżu, takich jak baseny, stawy, kadłuby łodzi, itp.

Materiał Głównym składnikiem ALLESDICHT jest sproszkowana guma, otrzymywana w zrównoważony sposób z recyklingu opon ciężarowych. Składniki są mieszane z innymi aktywnymi dodatkami w celu utworzenia wodnej dyspersji. Dlatego ALLESDICHT można rozcieńczać również wodą. Temperatura obróbki: od 5 do 30 °C. Należy unikać ekspozycji na mróz.

Lade Produktbewertungen
Zamów próbkę 22 307 13 97 Pytania?