Komfortowe nawierzchnie podłogowe - Siłownia
Wytrzymałe i łagodne dla stawów

Profesjonalne nawierzchnie podłogowe o wysokiej jakości w rozsądnej cenie

Podłoga sportowa WARCO umożliwia trening, który jest przyjazny dla stawów, jednocześnie skutecznie tłumiąc hałas uderzeniowy oraz wibracje urządzeń treningowych. Dodatkowo sportowe maty ochronne zapewniają dobrą amortyzację w razie upadku i izolują od zimna podłoża - czy to w sali treningowej, w piwnicy, czy na świeżym powietrzu. Sprzęt treningowy nie pozostawia żadnych śladów na elastycznych i amortyzujących wstrząsy płytach.

W WARCO, wybierając spośród wielu atrakcyjnych wzorów kolorystycznych, znajdą Państwo idealną nawierzchnię do ćwiczeń. Wyszukiwarka produktów oraz porady dotyczące produktów pomogą Państwu w wyborze odpowiednich płyt do domowej siłowni lub prywatnej sali treningowej.

Wyszukiwarka produktów       Porady dotyczące produktów

Cena za sztukę rosnąco Nazwa produktu rosnąco Nazwa produktu malejąco

Wyszukiwarka nawierzchni do domowej siłowni lub prywatnej sali treningowej

...do użytku prywatnego lub komercyjnego.

Podłoga sportowa WARCO jest dostosowana do Twoich potrzeb. W naszej bogatej ofercie znajdziesz odpowiednią podłogę sportową do siłowni, centrum fitness, domowej siłowni lub do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, aby otrzymać spersonalizowane propozycje produktów.


Opis produktu i warianty kolorystyczne

Kliknięcie na nazwę produktu otwiera stronę w nowej zakładce, gdzie znajduje się jego szczegółowy opis oraz wybór możliwych formatów i kolorów.

Porównanie parametrów produktu

Korzystając z informacji zawartych w opisie produktu, można łatwo wybrać najlepszą nawierzchnię WARCO dla Państwa projektu, porównując cechy i charakterystyki oraz fizyczne wartości odniesienia dla różnych typów podłóg WARCO.

Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?