Shop

Klej poliuretanowy OP "Szary"

EAN: 4251469319509 | Artykuł nr: 1949

Klej poliuretanowy OP83 stosuje się do klejenia produktów WARCO między sobą lub do podłoża. Klej dostarczany jest w praktycznych tubkach i jest bardzo silnie klejący, dzięki temu może być precyzyjnie i ekonomicznie rozprowadzany za pomocą pistoletu do kleju.

Wytworzone spoiwo łączące jest trwale elastyczne oraz kompensuje drgania i naprężenia, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do właściwości płyt gumowych.

Klej może być nakładany wewnątrz i na zewnątrz, w temperaturze od 5 do 35°C na odpowiednio przygotowane powierzchnie nośne, które muszą być czyste, wolne od kurzu i tłuszczu. Czas schnięcia zależy od grubości aplikacji, temperatury i wilgotności. Porowate powierzchnie powinny być oczyszczone mechanicznie przed aplikacją.

Kolor
Wymiary
310 ml
System montażowy

OP (Klej poliuretanowy)


  • Plus koszty dostawy

  • 0,48 kg / szt.
  • Czas realizacji ok. ​​​​​1-3 dni
szt.

Cechy

Kolor Szary Klej ma neutralny, jasnoszary odcień, który kontrastuje z kolorem klejonych produktów. Ze względów estetycznych należy zatem zawsze dbać o to, aby podczas montażu nie był on nakładany na widoczne strony produktów.

Materiał Poliuretany (w skrócie PUR lub PU) są tworzywami sztucznymi lub żywicami syntetycznymi, które są wytwarzane w reakcji poliaddycji dialkoholi (dioli) lub poliolu z poliizocyjanianami. Poliuretany zostały zsyntezowane po raz pierwszy w 1937 roku w I.G. Farben Leverkusen. Grupa uretanowa jest charakterystyczna dla poliuretanów. Obecnie poliuretany są szeroko stosowane, głównie jako pianki i materiały izolacyjne, ale także jako lakiery, farby, kleje, powłoki, uszczelki, itp.

Lade Produktbewertungen
Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?