Shop

Kołek montażowy ZS "Matowy czarny"

EAN: | Artykuł nr: 3635

W przypadku produktów z prostymi krawędziami, tj. bez zintegrowanego systemu łączenia, kołki montażowe, podobnie jak kołki drewniane, tworzą połączenie pomiędzy dwoma sąsiadującymi elementami i zapobiegają ich przesuwaniu się na boki. Połączenie poszczególnych elementów za pomocą kołków montażowych nie jest dopasowane kształtowo, a rozmieszczenie otworów przeznaczonych na kołki determinuje sposób układania elementów (z półprzesunięciem w stosunku do poprzedniego rzędu).

Kolor
Typ lub wzór
ZS (Dodatkowe produkty)
  • Plus koszty dostawy

    (0,01 kg /  szt.)
  • Czas realizacji ok. ​​​​​1-3 dni
szt.

Cechy

Kolor Matowy czarny Plastikowe kratki stabilizujące grunt, o strukturze plastra miodu, barwione są na matowy czarny kolor. Ze względu na proces produkcji mogą wystąpić znaczne różnice w odcieniu. Biorąc pod uwagę, że jest to produkt instalacyjny, różnice w barwie nie mają znaczenia.

Materiał Wyselekcjonowany i nieskażony polietylen (PE) oraz polipropylen (PP) z odrzuconych partii nowych produktów z tworzyw sztucznych są przetwarzane na jednorodny granulat. Dzięki temu materiał jest wolny od metali ciężkich lub zanieczyszczeń. Jest to rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne, oszczędzające ropę naftową i energię oraz zmniejszające ilość odpadów. Gotowy produkt posiada właściwości obu tworzyw.

Lade Produktbewertungen