Shop

Kratka stabilizująca grunt WG "Matowy zielony"

EAN: 4251469336513 | Artykuł nr: 3634

Za pomocą plastikowych kratek stabilizujących grunt można, przy niewielkim wysiłku, stworzyć na naturalnym gruncie najlepszą możliwą warstwę nośną dla płyt WARCO. Kratki o strukturze plastra miodu stanowią lepszą podbudowę pod płyty WARCO niż beton lub wyrównany, zagęszczony żwir.

Dzieje się tak dlatego, że prawidłowo ułożona nawierzchnia z kratek jest trwała, stabilna i ma nośność ok. 400 t/m². Kartka stabilizująca grunt jest otwarta na infiltrację, dzięki czemu woda deszczowa szybko i naturalnie spływa do gruntu. Powierzchnia nie wymaga spadku ani drenażu. Instalacja kartek jest prosta i zazwyczaj odbywa się bez użycia maszyn i przy niewielkich pracach ziemnych. Często wystarcza usunięcie odpowiedniej ilości istniejącej gleby, wysypanie ok. 2 cm warstwy żwiru, wyrównanie i zamocowanie kratek stabilizujących za pomocą kolców, wypełnienie ich żwirem w proporcji 2/5, a następnie ułożenie na wierzchu płyt WARCO.

Kolor
Wymiary
476 x 476 x 40 mm
Typ lub wzór
WG (Zintegrowana kotwa gruntowa)
  • 51,33 zł / 4,42 szt. / m²
  • Plus koszty dostawy

    (1,00 kg /  szt.)
  • Czas realizacji ok. ​​​​​1-3 dni
szt.

Cechy

Kolor Matowy zielony Plastikowe kratki stabilizujące grunt, o strukturze plastra miodu, barwione są na matowy zielony kolor. Ze względu na proces produkcji mogą wystąpić znaczne różnice w odcieniu. Biorąc pod uwagę, że jest to produkt instalacyjny, różnice w barwie nie mają znaczenia.

Materiał Wyselekcjonowany i nieskażony polietylen (PE) oraz polipropylen (PP) z odrzuconych partii nowych produktów z tworzyw sztucznych są przetwarzane na jednorodny granulat. Dzięki temu materiał jest wolny od metali ciężkich lub zanieczyszczeń. Jest to rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne, oszczędzające ropę naftową i energię oraz zmniejszające ilość odpadów. Gotowy produkt posiada właściwości obu tworzyw.

Montaż Wielofunkcyjne kolce, w które wyposażona jest spodnia część kratki stabilizującej grunt (o strukturze plastra miodu), osadzają ją w odpowiednio przygotowanej warstwie spodniej zapobiegając tym samym jej poziomym ruchom. Po ułożeniu, kolce na krawędziach przylegają do sąsiedniej kratki, zapewniając w ten sposób stabilną i bezpieczną konstrukcję.

Lade Produktbewertungen

Pasujące akcesoria