Kratka trawnikowa WG "Matowy zielony"

EAN: 4251469352063 | Artykuł nr: 5206

Kratka trawnikowa idealnie nadaje się do trwałego i łatwego przekształcenia ziemii uprawnej lub gruntu naturalnego w ustabilizowane podłoże, po którym można chodzić i jeździć w każdych warunkach pogodowych oraz do stworzenia solidnej podbudowy.

Do wykonania warstwy nośnej z kratek trawnikowych często wystarcza usunięcie 10-15 cm istniejącej gleby, następnie ułożenie warstwy nośnej, przykrycie jej ok. 2 cm warstwą żwiru, zamocowanie kratek trawnikowych w żwirze za pomocą kolców i pomiędzy nimi, a następnie wypełnienie ich żwirem w proporcji 2/5. W niektórych przypadkach zaleca się dodatkowo ułożenie na podbudowie warstwy ubitego żwiru o grubości do 20 cm. Prawidłowo ułożona nawierzchnia z kratek ma nośność 400 t/m2. Jest ona otwarta na infiltrację - woda deszczowa naturalnie spływa do gleby. Nie wymaga spadku ani drenażu, dlatego idealnie sprawdza się na boiskach piłkarskich, chodnikach, podjazdach i tarasach.

Kolor
System montażowy

Kratka stabilizująca grunt

  • 26 szt. / Set • 1,00 kg / szt.
  • Czas realizacji ok. ​​​​​1-3 dni + Koszty dostawy
Set

Cechy

Kolor Matowy zielony Plastikowe kratki stabilizujące grunt, o strukturze plastra miodu, barwione są na matowy zielony kolor. Ze względu na proces produkcji mogą wystąpić znaczne różnice w odcieniu. Biorąc pod uwagę, że jest to produkt instalacyjny, różnice w barwie nie mają znaczenia.

Materiał Wyselekcjonowany i nieskażony polietylen (PE) oraz polipropylen (PP) z odrzuconych partii nowych produktów z tworzyw sztucznych są przetwarzane na jednorodny granulat. Dzięki temu materiał jest wolny od metali ciężkich lub zanieczyszczeń. Jest to rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne, oszczędzające ropę naftową i energię oraz zmniejszające ilość odpadów. Gotowy produkt posiada właściwości obu tworzyw.

System montażowy Wielofunkcyjne kolce, w które wyposażona jest spodnia część kratki stabilizującej grunt (o strukturze plastra miodu), osadzają ją w odpowiednio przygotowanej warstwie spodniej zapobiegając tym samym jej poziomym ruchom. Po ułożeniu, kolce na krawędziach przylegają do sąsiedniej kratki, zapewniając w ten sposób stabilną i bezpieczną konstrukcję.

Lade Produktbewertungen
Zamów próbkę 22 307 13 97 Pytania?