Komfortowe nawierzchnie podłogowe Zabawa • Sport • Fitness
Amortyzujące i  bezobsługowe

Maty amortyzujące • sportowe maty ochronne • podłogi sportowe - zakup w korzystnej cenie!

Maty amortyzujące są dobrze znane z placów zabaw, gdzie są standardowym produktem chroniącym przed i w razie upadku, o najlepszym stosunku ceny do jakości.

W siłowniach, halach CrossFit, salach treningowych klubów sportowych czy w salach gimnastycznych i halach sportowych sprężysta i amortyzująca podłoga sportowa należy do podstawowego wyposażenia nowoczesnego treningu.

Jako wyspecjalizowany producent nawierzchni z granulatów gumowych, WARCO posiada kompleksową ofertę bezpiecznych, trwałych i nieszkodliwych nawierzchni do gry, zabawy i sportu - prawie wszystkie z właściwościami amortyzującymi.

Po zainstalowaniu przy niewielkim wysiłku, elastyczna podłoga WARCO może być używana przez wiele lat bez konserwacji i przy minimalnych zabiegach pielęgnacyjnych. Jednak sprężyste płyty z granulatu gumowego potrafią znacznie więcej.

Konkretne wymagania dotyczące nawierzchni podłogowych absorbujących uderzenia różnią się znacznie w zależności od sytuacji użytkowej. Dlatego też nawierzchnie WARCO zostały pogrupowane według typowych obszarów zastosowania. Wybierzcie Państwo obszar zastosowania i zakupcie bezpośrednio u producenta te nawierzchnie, które najlepiej odpowiadają Państwa indywidualnym wymaganiom.

Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?