Zewnętrzne płyty na zatrzask to idealna nawierzchnia podłogowa do tymczasowego użytku na targach, imprezach, wydarzeniach sportowych, ale także na przykład na górnych i dolnych stacjach wyciągów narciarskich.
Wytrzymałe płyty zewnętrzne na zatrzask można łatwo układać na prawie każdej nośnej nawierzchni bez dodatkowego przygotowania, a także można je szybko zdemontować. Płyty dostosowują się do lekko nierównych powierzchni i oferują użytkownikowi bezpieczną, przyjemną i sprężystą podłogę w każdych warunkach atmosferycznych. Stosunek naprężeń mechanicznych do odporności na ścieranie, izolacji, elastyczności i porowatości otwartej jest optymalnie dostosowany do używania płyt gumowych na powierzchniach normalnie obciążonych.
- 184,00 zł / 4 szt. / m²
- (5,57 kg / szt.)
- Czas realizacji ok. 7-14 dni
Cechy
Kolor Antracyt Opona samochodowa wykonana jest z czarnej gumy (SBR), w związku z tym granulat gumowy otrzymywany z recyklingu opon samochodowych również jest czarny. Podczas procesu obróbki dodawane jest do niego bezbarwne spoiwo wiążące, a powstałe w ten sposób produkty są czarne. Podobnie jak w przypadku opon samochodowych, powstałe wyroby szybko zmieniają kolor z głębokiej czerni na ciemnoszary odcień, zwany Antracytem.
Materiał Granulat oponiarski, o nieregularnym kształcie cząstek gumy, jest otrzymywany ze zużytych opon samochodowych. Składa się on głównie z wysokiej jakości mieszanki kauczuku naturalnego (NR) i syntetycznego kauczuku butadienowo-styrenowego (SBR). Właściwości materiałowe elementów tworzonych przez WARCO w dużej mierze odpowiadają właściwościom charakterystycznym dla SBR. Granulki o długości od 1,0 do 3,0 mm tworzą drobnoziarnistą powierzchnię.
Montaż Krawędzie każdej płyty mają kształt listwy z zamkiem błyskawicznym (połączenie w kształcie jaskółczego ogona). Podczas montażu płyty zazębiają się, a powstałe w ten sposób połączenie zapewnia wyjątkowo spójną i stabilną nawierzchnię, dlatego też płyty (z reguły) nie są klejone do podłoża. Ten rodzaj łączenia płyt z granulatu gumowego jest szczególnie stabilny, trwały i bezpieczny.
Struktura spodniej części Spodnia warstwa płyty posiada system drenujący, złożony z sieci 4 mm kanalików oraz półkolistych kopuł o głębokości około 15 mm. Montaż jest możliwy na prawie każdym nośnym podłożu, tzn. również na niezwiązanych warstwach nośnych. Należy przestrzegać instrukcji montażu.
Charakterystyka
Częściowo odporny na UV
Starzenie się i trwałość zależy od natężenia promieniowania UV (światła słonecznego).
Nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt
Emisja zanieczyszczeń poniżej normy. Prawie bezwonny (początkowy zapach się ulatnia).
Łatwa i szybka instalacja
Łatwy montaż na podłożu związanym i niezwiązanym. Szczególne umiejętności techniczne nie są wymagane.
Dobrze zainwestowane pieniądze
Bezpieczna inwestycja dzięki oryginalnemu i sprawdzonemu produktowi z gwarancją.
Odporny na warunki atmosferyczne
Montaż wewnątrz i na zewnątrz. Należy zapewnić drenaż na/w warstwie nośnej.
Normalnie palny (efl)
Klasa materiałów budowlanych Efl (EN 13501-1), B2 (DIN 4102-1). Oznaczenie: normalnie palny.