Shop

Próbka koloru MF "Trawertyn"

EAN: 4251469317949 | Artykuł nr: 1793

Próbka koloru pokazuje cechy charakterystyczne dla określonego wzoru kolorystycznego i stanowi pomoc w podejmowaniu decyzji przy wyborze odpowiedniego koloru.

Właściwości takie jak struktura materiału, sprężystość, dotyk i gęstość próbki koloru zazwyczaj różnią się od właściwości produktu końcowego. Praktyczne próbki kolorów, podobne do kolorowych płytek używanych przez dealerów samochodowych, są produkowane wyłącznie w celu prezentacji wzoru kolorystycznego. W tym celu produkowana jest wielkoformatowa płyta, która następnie jest dzielona i cięta na poręczne kawałki. W związku z tym krawędzie cięte są zazwyczaj widoczne na brzegach i spodniej stronie próbki.

System montażowy

MF (Próbka koloru standardowa)


  • Plus koszty dostawy

  • 0,08 kg / szt.
  • Czas realizacji ok. ​​​​​1-3 dni
szt.

Cechy

Kolor Trawertyn Produkty w klasycznym kolorze Trawertyn składają się z barwionego, jednolitego beżowego i czarnego granulatu EPDM (kauczuku etylenowo-propylenowo-dienowego). Jest to wysokiej jakości materiał odporny na promieniowanie UV oraz warunki atmosferyczne. Naturalny odcień Trawertyn stanowi niezwykle lekką, jasną i przyjemną tonację pasującą do niemal każdego klasycznego, tradycyjnego czy też nowoczesnego wystroju.

Materiał Nieregularnie ukształtowane cząsteczki gumy tworzące ten element to jednobarwny, nowy granulat EPDM (kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy), który jest szczególnie trwały.

Lade Produktbewertungen
Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?