Shop

Próbka koloru MF "Papuga"

EAN: 4251469317970 | Artykuł nr: 1796

Próbka koloru pokazuje cechy charakterystyczne dla określonego wzoru kolorystycznego i stanowi pomoc w podejmowaniu decyzji przy wyborze odpowiedniego koloru.

Właściwości takie jak struktura materiału, sprężystość, dotyk i gęstość próbki koloru zazwyczaj różnią się od właściwości produktu końcowego. Praktyczne próbki kolorów, podobne do kolorowych płytek używanych przez dealerów samochodowych, są produkowane wyłącznie w celu prezentacji wzoru kolorystycznego. W tym celu produkowana jest wielkoformatowa płyta, która następnie jest dzielona i cięta na poręczne kawałki. W związku z tym krawędzie cięte są zazwyczaj widoczne na brzegach i spodniej stronie próbki.

System montażowy

MF (Próbka koloru standardowa)


  • Plus koszty dostawy

  • 0,08 kg / szt.
  • Czas realizacji ok. ​​​​​1-3 dni
szt.

Cechy

Kolor Papuga Wyobraźmy sobie papugę Arę - wówczas zobaczymy w pełni wspaniałe, żywe kolory charakterystyczne dla jej upierzenia - niebieski, czerwony, żółty i czarny. W przypadku produktów w kolorze Papuga stosuje się barwiony granulat EPDM (kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy), który jest trwałym, wysokiej jakości elastomerem odpornym na działanie słońca i warunki atmosferyczne. Produkty w tej tonacji są znakomitym wyborem na atrakcyjne nawierzchnie sportowo-rekreacyjna stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Materiał Nieregularnie ukształtowane cząsteczki gumy tworzące ten element to jednobarwny, nowy granulat EPDM (kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy), który jest szczególnie trwały.

Lade Produktbewertungen
Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?