Shop

Próbka koloru MF "Łąka mleczy"

EAN: 4251469317987 | Artykuł nr: 1797

Próbka koloru pokazuje cechy charakterystyczne dla określonego wzoru kolorystycznego i stanowi pomoc w podejmowaniu decyzji przy wyborze odpowiedniego koloru.

Właściwości takie jak struktura materiału, sprężystość, dotyk i gęstość próbki koloru zazwyczaj różnią się od właściwości produktu końcowego. Praktyczne próbki kolorów, podobne do kolorowych płytek używanych przez dealerów samochodowych, są produkowane wyłącznie w celu prezentacji wzoru kolorystycznego. W tym celu produkowana jest wielkoformatowa płyta, która następnie jest dzielona i cięta na poręczne kawałki. W związku z tym krawędzie cięte są zazwyczaj widoczne na brzegach i spodniej stronie próbki.

System montażowy

MF (Próbka koloru standardowa)


  • Plus koszty dostawy

  • 0,08 kg / szt.
  • Czas realizacji ok. ​​​​​1-3 dni
szt.

Cechy

Kolor Łąka mleczy Odcień Łąka mleczy przypomina bujną, letnią łąkę, pełną kwitnących mniszków pospolitych. Produkty w tym kolorze składają się z barwionego zielonego, żółtego i czarnego granulatu EPDM (kauczuku etylenowo-propylenowo-dienowego), który jest trwałym, odpornym na promieniowanie UV oraz warunki atmosferyczne materiałem o długiej żywotności. Tonacja Łąka mleczy polecana jest do ogrodów i parków, ale także do miejskich wnętrz, gdzie tworzy naturalną, letnią przestrzeń.

Materiał Nieregularnie ukształtowane cząsteczki gumy tworzące ten element to jednobarwny, nowy granulat EPDM (kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy), który jest szczególnie trwały.

Lade Produktbewertungen
Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?