Shop

Próbka koloru MF "Sawanna"

EAN: 4251469317932 | Artykuł nr: 1792

Próbka koloru pokazuje cechy charakterystyczne dla określonego wzoru kolorystycznego i stanowi pomoc w podejmowaniu decyzji przy wyborze odpowiedniego koloru.

Właściwości takie jak struktura materiału, sprężystość, dotyk i gęstość próbki koloru zazwyczaj różnią się od właściwości produktu końcowego. Praktyczne próbki kolorów, podobne do kolorowych płytek używanych przez dealerów samochodowych, są produkowane wyłącznie w celu prezentacji wzoru kolorystycznego. W tym celu produkowana jest wielkoformatowa płyta, która następnie jest dzielona i cięta na poręczne kawałki. W związku z tym krawędzie cięte są zazwyczaj widoczne na brzegach i spodniej stronie próbki.

System montażowy

MF (Próbka koloru standardowa)


  • Plus koszty dostawy

  • 0,08 kg / szt.
  • Czas realizacji ok. ​​​​​1-3 dni
szt.

Cechy

Kolor Sawanna Kolor Sawanna bazuje na pastelowych odcieniach zieleni i beżu z akcentami czerni, tak jak w przypadku typowej roślinności na afrykańskiej sawannie. Produkty w tej tonacji składają się z barwionego i jednolitego granulatu EPDM (kauczuku etylenowo-propylenowo-dienowego), który jest stabilnym, odpornym na działanie warunków atmosferycznych i szczególnie wytrzymałym materiałem. Dyskretny i naturalny odcień Sawanny idealnie pasuje do każdego otoczenia.

Materiał Nieregularnie ukształtowane cząsteczki gumy tworzące ten element to jednobarwny, nowy granulat EPDM (kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy), który jest szczególnie trwały.

Lade Produktbewertungen
Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?