Próbka koloru MF "Maroko"

EAN: 4251469317963 | Artykuł nr: 1795

Próbka koloru pokazuje cechy charakterystyczne dla określonego wzoru kolorystycznego i stanowi pomoc w podejmowaniu decyzji przy wyborze odpowiedniego koloru.

Właściwości takie jak struktura materiału, sprężystość, dotyk i gęstość próbki koloru zazwyczaj różnią się od właściwości produktu końcowego. Praktyczne próbki kolorów, podobne do kolorowych płytek używanych przez dealerów samochodowych, są produkowane wyłącznie w celu prezentacji wzoru kolorystycznego. W tym celu produkowana jest wielkoformatowa płyta, która następnie jest dzielona i cięta na poręczne kawałki. W związku z tym krawędzie cięte są zazwyczaj widoczne na brzegach i spodniej stronie próbki.

Wymiary
ca. 100 x 100 x 7 mm ca. 100 x 100 x 8 mm
System montażowy

Próbka koloru standardowa

  • 0,08 kg / szt.
  • Czas realizacji ok. ​​​​​1-3 dni + Koszty dostawy
szt.

Cechy

Kolor Maroko Odcień Maroko bazuje na modnych meblach ogrodowych i salonowych wykonanych z polirattanu. Dominują w nim odcienie brązu, beżu oraz czerni. Produkty w tym kolorze wykonane są z barwionego granulatu EPDM, który jest trwałym i odpornym na działanie warunków atmosferycznych wysokiej jakości kauczukiem. Wachlarz zastosowań produktów w kolorze Maroko jest niezwykle szeroki, są to: ogrody, tarasy, balkony, ogródki piwne, miejsca do wypoczynku, kluby fitness, biura, stoiska wystawowe czy też chodniki.

Materiał Nieregularnie ukształtowane cząsteczki gumy tworzące ten element to jednobarwny, nowy granulat EPDM (kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy), który jest szczególnie trwały.

Lade Produktbewertungen
Zamów próbkę 22 307 13 97 Pytania?