Elastyczne i łatwe do układania 
Komfortowe nawierzchnie podłogowe

Wewnętrzne i zewnętrzne nawierzchnie podłogowe - tylko od WARCO

Dzięki swoim szczególnym właściwościom, jak i zróżnicowanemu zastosowaniu, elastyczne nawierzchnie podłogowe WARCO znacznie przewyższają konwencjonalne typy wykładzin. Bowiem nie istnieje tylko jedna podłoga WARCO, ale setki rodzajów i wzorów, zawsze idealnie dopasowanych do planowanego zastosowania.

Wszystkie nawierzchnie WARCO mają dwie charakterystyczne cechy: nadają się zarówno do nowych instalacji, jak i renowacji - samodzielny montaż płyt jest niezwykle łatwy.

Więcej informacji na temat zalet nawierzchni WARCO do Państwa projektu oraz indywidualnego zastosowania znajdą Państwo w przewodniku po produktach. W celu uzyskania fachowej porady oraz obiektywnego porównania wystarczy kliknąć na odpowiedni rodzaj zastosowania.

Nawierzchnie podłogowe WARCO są nie tylko szczególnie praktyczne, komfortowe i gwarantujące bezpieczeństwo, ale również naprawdę eleganckie. W przypadku niektórych produktów można wybierać spośród ponad 25 atrakcyjnych kolorów i kilku wzorów płyt - z pewnością znajdą tu Państwo swoją wymarzoną podłogę!

Dom & Ogród
Zabawa • Sport • Fitness
Zwierzęta & Stajnia
Produkty uzupełniające
Porady ekspertów
22 307 13 97
od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.
Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?