Komfortowe nawierzchnie podłogowe Dom & Ogród
Wygodne i pełne zalet.

Nawierzchnie podłogowe do domu i ogrodu - doradztwo i porównanie

Nawierzchnie podłogowe WARCO do domu i ogrodu sprawiają, że życie staje się bardziej komfortowe i przyjemne. Te praktyczne produkty oferują cały szereg zalet w zakresie komfortu i dobrego samopoczucia, których nie można oczekiwać od innych rodzajów podłóg.

Każda nawierzchnia podłogowa WARCO absorbuje ciepło, zimno, wibracje oraz odgłosy kroków. Nagrzewa się nieznacznie w słońcu, jest wygodna i elastyczna, gdy się na niej siedzi, leży, stoi lub po niej chodzi, tak jak na naturalnej ściółce leśnej. Podłoga WARCO jest bardzo bezpieczna ponieważ oferuje ochronę w razie upadku i jest antypoślizgowa. Nie łamie się, ani nie pęka i jest odporna na mróz.

Właściwości nawierzchni podłogowych WARCO są zmienne i mogą być rozwijane w bardzo konkretny sposób w procesie produkcji. Dlatego nawierzchnie podłogowe WARCO są dostępne w wielu typach i wariantach. Dzięki temu, każda podłoga WARCO jest zawsze idealnie dopasowana do jej przeznaczenia.

W przewodniku po produktach możesz dowiedzieć się dokładnie jakie korzyści może przynieść podłoga WARCO w Twoim obecnym projekcie. Po prostu wybierz typ zastosowania i przeczytaj kompetentne porady z obiektywnym porównaniem.

Ostatnia, ale nie mniej ważna sprawa - każdą nawierzchnię podłogową WARCO można łatwo samodzielnie zainstalować.

Płyty tarasowe, maty amortyzujące i inne nawierzchnie podłogowe do zastosowania wewnętrz i na zewnątrz

Komfort w użytkowaniu

Płyty WARCO są przyjemnie elastyczne i zapewniają dobrą izolację od zimna i ciepła słonecznego. Zapewniają komfort podczas chodzenia, kładzenia się lub siedzenia, szczególnie jeśli chodzi się po nich boso, podobny do tego, jaki oferuje ściółka leśna.

Oczywiście wszystkie produkty WARCO są odporne na ścieranie - czy to płyty z granulatu gumowego, maty amortyzujące czy elastyczne nawierzchnie na schody lub balkony. Wysokie obcasy, nóżki mebli lub sprzętu treningowego nie zapadają się oraz nie pozostawiają na nich żadnych śladów.

Bez zanieczyszczeń

Płyty z granulatu gumowego WARCO nie są zanieczyszczone szkodliwymi substancjami i dlatego są absolutnie nieszkodliwe dla zdrowia zarówno podczas stosowania ich w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.

Długa żywotność

Podłoga WARCO jest wyjątkowo wytrzymała. Wytrzymuje wpływy pogody i środowiska przez wiele lat. Nawierzchnie podłogowe WARCO nie gniją i nie tworzą zielonych powłok.

W przeciwieństwie do nich, typowe nawierzchnie podłogowe, jak np. płytki z kamienia naturalnego, z czasem pękają i pokrywają się mchem, a pod wpływem mrozu często się kruszą lub rozpadają.

Z nawierzchnią podłogową WARCO nie ma tych problemów, ponieważ jest ona tak odporna, że uszkodzenia mechaniczne są prawie niemożliwe (przy prawidłowym użytkowaniu).

Prosta, samodzielna instalacja

Nawierzchnie podłogowe WARCO są łatwe do ułożenia przez użytkownika dzięki opatentowanym systemom montażowym. Do tego nie jest potrzebna żadna dodatkowa wiedza ani specjalne narzędzia, a montaż można łatwo wykonać bez wkrętów, kleju i gwoździ.

Ponadto, płyty WARCO mają stosunkowo niską masę całkowitą. Są one wystarczająco ciężkie, aby nie zerwać się pod wpływem porywistego wiatru i wystarczająco lekkie, aby można je było łatwo i szybko zamontować.

Wystarczy położyć płyty WARCO na równej i trwale nośnej powierzchni. Następnie przyciąć na wymiar ostrym nożem lub piłą do drewna. I już można się cieszyć trwałą, piękną powierzchnią.

Łatwe do czyszczenia

Z płytami z granulatu gumowego WARCO nie ma żadnych prac konserwacyjnych, a podłoga jest wyjątkowo łatwa w utrzymaniu. Na zewnątrz, drobne cząstki brudu, takie jak kurz lub pyłki, są po prostu przepłukiwane przez płyty za pomocą wody deszczowej. Duże zanieczyszczenia można szybko zmiatać lub zmyć myjką wysokociśnieniową albo wężem ogrodowym. W domu czyści się je jak zwykle za pomocą odkurzacza lub wilgotnego mopa.

Wbudowany system ochronny

WARCO produkuje zarówno płyty przepuszczalne jak i nie przepuszczalne. Wodoprzepuszczalna podłoga jest idealna na balkony, tarasy, werandy, ścieżki ogrodowe, podjazdy oraz jako nawierzchnia na schody zewnętrzne. Płyty są odporne na wiatr i warunki atmosferyczne. Wytrzymują ekstremalne temperatury od -30° do +70°C oraz naprzemienne rozmrażanie i zamarzanie w zimie.

Podłoga WARCO szybko wysycha i pozostaje bez kałuż po deszczu. Oferuje również dobrą ochronę w razie upadku z wysokości i jest antypoślizgowa. Dlatego też jest szczególnie popularna jako całoroczne pokrycie tarasów i balkonów.

Płyty z granulatu EPDModporne na promieniowanie UV i charakteryzują się trwałością koloru przez długi czas. Nawet woda chlorowana nie może im zaszkodzić. Maty te są więc idealne do basenów.

Izolacja akustyczna

Położone na kratowej podłodze balkonowej, gumowe maty i płyty WARCO tłumią odgłosy chodzenia po metalowych kratach. Z matami z granulatu gumowego WARCO, korzystasz z doskonałej izolacji akustycznej kroków i dobrej redukcji hałasu występującego w powietrzu (szumu).

Zamierzasz zbudować plac zabaw dla swoich dzieci? Maty i płyty amortyzujące WARCO oferują prawdziwe bezpieczeństwo poprzez niezawodną i certyfikowaną krytyczną wysokość upadku, a tym samym doskonałą ochronę dla Twoich pociech podczas zabawy. Na przykład, ryzyko urazów w razie upadku z wieży do zabawy o wysokości 3 m jest znacznie zminimalizowane, ponieważ płyty amortyzujące WARCO o grubości 100 mm osiągają krytyczną wysokość upadku wynoszącą trzy metry.

Dobra podłoga amortyzująca jest oczywiście ważna również dla wszystkich entuzjastów sportu, którzy mają własną strefę fitness lub planują ją założyć - czy to wewnątrz czy na zewnątrz. W WARCO znajdziesz idealną, funkcjonalnie zoptymalizowaną nawierzchnię podłogową dla każdego rodzaju sportu: od mat ochronnych do ćwiczeń fitness, przez podkłady amortyzujące do treningów siłowych po wygodne maty gumowe do zajęć jogi. Jakąkolwiek podłogę wybierzesz, każda z nich zapewnia trening bez obciążeń dla Twoich stawów.

Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?