Shop
Komfortowe nawierzchnie podłogowe - Siłownia domowa
Wytrzymałe i łagodne dla stawów

Nawierzchnie sportowe do domowej siłowni i prywatnej strefy fitness

Miękkie i elastyczne maty z granulatu gumowego WARCO, które są delikatne dla stawów, stanowią idealną bazę do treningu niezależnie od miejsca, wewnątrz lub na zewnątrz.

Sportowe maty ochronne WARCO wspierają efektywny i bezpieczny trening. Odkryj nawierzchnie sportowe, które wyróżniają się różnorodnością i jakością:

 1. Wszystkie zalety w skrócie
 2. Maty sportowe bezpośrednio od producenta
 3. Zawsze odpowiednio dobrany wariant podłogi
 4. Panele, parkiet, płytki lub beton w siłowni
 5. Dziecinnie prosty montaż
 6. Mądry wybór

Idealne do domowej siłowni

„Kilka lat temu otrzymałem 6 m2 używanych mat od przyjaciela. Aby rozszerzyć moją domową siłownię zamówiłem kilka bezpośrednio w WARCO i muszę powiedzieć, że często jestem w klubach, gdzie większość podłóg na siłowni jest gorszej jakości i czasami kosztuje znacznie więcej. Nic nie wymaga klejenia, a ze względu na wagę i konstrukcję mat typu puzzle wszystko się trzyma. Maty, które dostałem od przyjaciela, były wcześniej w profesjonalnym CrossFit-Boxie i były intensywnie użytkowane, ale w żaden sposób nie są gorsze od nowych, ich zużycie jest zerowe. Kupiłbym je ponownie i w każdej chwili mogę je polecić bez zastrzeżeń.

Stefan Müller, 30 stycznia 2020 r., zamówienie nr dn252645ks

Nawierzchnie sportowe WARCO - wszystkie zalety w skrócie

Dwóch chłopców trenuje przy worku bokserskim na antypoślizgowych antracytowych matach sportowych WARCO amortyzujących upadki.
 • antypoślizgowe - stabilna pozycja
 • chronią w razie upadku - zapobiegają urazom
 • dobrze tłumią drgania i hałasy strukturalne
 • izolują od zimnej podłogi
 • przyjazne dla bosych stóp - przyjemne w dotyku
 • chronią istniejącą pod spodem podłogę
 • otwarte na dyfuzję i odporne na wilgoć
 • łatwe do czyszczenia - wystarczy mop lub odkurzacz
 • do użytku z alkoholowymi środkami dezynfekującymi
 • solidne i trwałe - najlepsza jakość
 • nieszkodliwe dla zdrowia - certyfikowane materiały
 • odpowiednie dla każdego typu treningu
 • duży wybór wzorów - od niedrogich po ekskluzywne
 • do ułożenia na istniejącej podłodze
 • wygodna dostawa pocztą lub spedycją

Najczęściej kupowane maty do siłowni:

Maty sportowe bezpośrednio od producenta - jakość, którą można dotknąć!

Strefa cardio z maszynami w siłowni jest wyposażona w czarne płyty sportowe WARCO z granulau gumowego.

Maty sportowe WARCO są nieszkodliwe dla zdrowia i oferują dobrą jakość w przystępnej cenie bezpośrednio od producenta. W przeciwieństwie do nich, produkty z Dalekiego Wschodu oferowane w Internecie często mają ostry chemiczny zapach.

Zwłaszcza w przypadku częstego kontaktu skóry z podłogą, uspokajające jest to, że podłogi sportowe wykonane z EPDM spełniają surowe kryteria stawiane zabawkom dla dzieci.

Nawierzchnie WARCO nie wymagają konserwacji i są łatwe do czyszczenia. Wystarczy użyć odkurzacza, mopa lub uniwersalnego środka czyszczącego.

Trenując na płytach WARCO za każdym razem odczuwa się ich dobrą jakość. Dlatego też nasze nawierzchnie mają ponadprzeciętną żywotność, gdy są prawidłowo używane - a to się opłaca.

Odpowiedni wariant podłogi dla każdego rodzaju treningu

W prywatnej domowej siłowni, na szarych sportowych matach ochronnych WARCO w kształcie puzzli, które chronią stawy, tłumią wibracje i izolują, znajdują się różne sprzęty do treningu siłowego

Podłoga sportowa jest z natury elastyczna, ponieważ składa się z drobno zmielonej gumy (granulatu gumowego), zmieszanej z trwale elastycznym spoiwem, które w procesie produkcji zostają wciśnięte do formy w celu uformowania płyty.

Na elastyczność maty sportowej można wpływać poprzez dostosowanie nacisku podczas jej prasowania lub wytłoczając strukturę na jej spodzie. W rezultacie powstają płyty do różnych rodzajów treningu.

Każda płyta sportowa WARCO tłumi wibracje i odgłosy uderzenia - zgodnie z zasadą : im grubsza płyta, tym lepsza izolacja. Im grubsza mata, tym lepiej izoluje przed zimnem od podłogi, co przekłada się na komfort ćwiczeń w domowej siłowni.

Każda nawierzchnia sportowa WARCO jest elastyczna i antypoślizgowa. Podczas treningu zapewnia stopom bezpieczne i stabilne podparcie - bez konieczności wciskania ich w podłogę.

Wyszukiwarka produktów - znajdź odpowiednią podłogę sportową dla twojego treningu


Opinia sportowca

Dowiedz się, jak Thomas Krakow urządził swoją domową siłownię z matą sportową CZ od WARCO!

Running tomy - Podłoga do mojej prywatnej siłowni

Jak dobre są panele, parkiet, płytki lub beton na siłowni?

Podłoga w siłowni domowej ze sprzętami treningowymi jest pokryta dźwiękochłonnymi i antypoślizgowa matami sportowymi WARCO w kształcie puzzli w kolorze Trawertyn.

Ergometr może być ustawiony w dowolnym miejscu w domu - wszędzie tam, gdzie jest wolna przestrzeń. Również w przypadku maty do jogi nie ma znaczenia, czy rozwija się ją na dywanie w sypialni czy na płytkach w kuchni. Ale gdy tylko ambicje sportowe rosną, nadchodzi czas na zakup nowej podłogi. 

Parkiet, panele, płytki, beton lub wykładzina nie nadają się jako podłoga do intensywnego treningu lub ćwiczeń w domowej siłowni ponieważ:

 • Hantle lub kettlebells uszkadzają podłogę.
 • Twarda podłoga nadmiernie obciąża układ mięśniowo-szkieletowy.
 • Parkiet, panele oraz płytki są śliskie i nie zapewniają dobrej stabilności.
 • Wibracje sprzętu i hałas strukturalny przeszkadzają sąsiadom.

Super!

„Bardzo łatwy montaż. Mata jest zwarta i solidna. Idealnie nadaje się dla naszej prywatnej siłowni.”

Folkert Buisman, 23 kwietnia 2018 r., zamówienie nr dn010386kl

Montaż płyt sportowych WARCO - to dziecinnie proste!

Mama z córką układają płyty sportowe WARCO z łączeniem na zamkiem bezpośrednio na panelach w domowej siłowni wyposażonej w sprzęt do ćwiczeń.

Maty sportowe WARCO są szybkie i łatwe do ułożenia. Nie potrzebujesz do tego fachowca ani specjalnych narzędzi. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami montażu.

Ułóż maty sportowe na trwale nośnej i równej powierzchni. Prawie wszystkie maty do siłowni WARCO posiadają zaawansowany system mocowania na jaskółczy ogon umiejscowiony na krawędziach. Poszczególne płyty precyzyjnie się zazębiają, tworząc trwale stabilną powierzchnię. Zazwyczaj nie jest konieczne przyklejanie mat do podłoża.

Dzięki połączeniu w kształcie jaskółczego ogona lub puzzli, podłogę sportową można w razie potrzeby zdemontować i ponownie ułożyć, w zależności od potrzeby, w tym samym lub innym miejscu.

Sześć powodów, dla których warto posiadać podłogę sportową WARCO w domowej siłowni:

 • antypoślizgowa, z ochroną w razie upadku
 • chroni układ mięśniowo-szkieletowy oraz strukturę budynku
 • przyjemna w dotyku i do chodzenia boso
 • odpowiednia dla każdego treningu
 • tłumi dźwięki, wibracje i wstrząsy przenoszone przez konstrukcję
 • do kupienia bezpośrednio z fabryki, samodzielnego ułożenia, z długą żywotnością

Nawierzchnia sportowa z prawie niewidoczną fugą:

Cienkie maty sportowe - wysoka odporność na ścieranie przy niskiej amortyzacji:

Uniwersalne maty ochronne o dobrych właściwościach amortyzujących:

Sportowe maty ochronne do intensywnego treningu:

Podłoga sportowa z nawierzchnią ze sztucznej trawy:

Akcesoria do nawierzchni sportowych do siłowni:

Nawierzchnia sportowa WARCO - mądry wybór 

Elastyczne maty ochronne WARCO zapewniają doskonałą izolację przed zimnem od podłogi. Dzięki temu trening na matach jest naprawdę komfortowy. Niezależnie od tego czy na nich chodzisz, siedzisz czy leżysz: kontakt z matami sportowymi jest wyjątkowy przyjemny.

Nawierzchnie sportowe WARCO tłumią drgania (wibracje sprzętu lub hałas uderzeniowy) oraz pochłaniają energię kinetyczną jak amortyzator. Im grubsze i bardziej elastyczne są maty sportowe - przy odpowiedniej wytrzymałości - tym lepsze jest ich tłumienie.

Maty sportowe WARCO mają wiele wspólnego z naturalną ściółką leśną: są lekko elastyczne, ale trwałe. 

Biorąc pod uwagę liczne korzyści maty sportowe WARCO są wyraźnie lepsze niż inne podłogi sportowe. To dlatego już ponad 500 zarządców siłowni na całym świecie zaufało płytom sportowym WARCO.

Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?