Shop
Komfortowe nawierzchnie podłogowe - Targi & Sklepy
Trwałe  • Łatwe w utrzymaniu • Komfortowe
Der bessere Bodenbelag für Targi & Sklepy
Neue Elemente braucht der Boden

Nawierzchnie podłogowe do powierzchni sklepowych, na targi i eventy

Samochód BMW i8 jest prezentowany na targach. Sportowy samochód stoi na czarnej podłodze wystawowej WARCO, która swoim wyglądem przypomina asfaltową ulicę.

Dzięki podłogom WARCO można zaprojektować atrakcyjne i komfortowe powierzchnie handlowe i wystawowe, takie jak:

  • Specjalistyczne sklepy ze sprzętem sportowym - sporty zimowe, sklepy rowerowe itp.
  • Sklepy z wyposażeniem turystycznym i specjalistycznym sprzętem kempingowym
  • Obszary promocyjne w handlu detalicznym
  • W handlu motoryzacyjnym - salony sprzedażowe, prezentacje i pokazy samochodowe
  • Stoiska targowe, wydarzenia i wystawy

Podłogi WARCO nadają się do użytku stałego lub tymczasowego i mogą być instalowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Forma & Design

Każda podłoga WARCO składa się z poręcznych płytek, które zazębiają się na krawędziach, tworząc solidną wykładzinę. W zależności od rodzaju płyt, rezultatem jest bezspoinowa podłoga, klasyczna fuga lub powierzchnia o wyraźnej strukturze. Różne formaty, powierzchnie i szeroki wybór kolorów zapewniają dużą swobodę projektowania.

Wyjątkowo przemyślane i wytrzymałe: płyty są zazwyczaj tak stabilne, że nie trzeba ich przyklejać do podłoża. Oznacza to, że podłogi WARCO można szybko zdemontować i układać ponownie tak często, jak jest to wymagane.

Co wyróżnia nawierzchnie WARCO na tle innych pokryć podłogowych?

Komfort
Przyjemna elastyczność podłóg zapewnia wyjątkowy komfort. Odciąża stawy odwiedzających i pracowników, którzy stoją lub chodzą po podłodze przez długi czas.
Bezpieczeństwo
Powierzchnia jest antypoślizgowa zarówno w mokrych, jak i suchych warunkach, co pomaga zapobiegać wypadkom i upadkom. Zintegrowana ochrona przed upadkiem zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.
Amortyzacja
Dzięki właściwościom tłumiącym materiał redukuje lub pochłania drgania mechaniczne, a także stukot butów lub odgłosy toczenia. Poziom hałasu jest znacznie zredukowany.
Łatwość czyszczenia
Podłoga jest wodoodporna i nie wchłania wilgoci. Można ją czyścić na mokro i sucho, ręcznie lub maszynowo, także przy użyciu myjki wysokociśnieniowej.
Trwałość
Wysoka jakość - płyty są niezwykle trwałe oraz odporne na zużycie i naprężenia mechaniczne.
Przyjazne dla środowiska
W celu ochrony zasobów wykładziny podłogowe są wykonane w całości lub częściowo z kauczuku wtórnego SBR, który jest szczególnie przyjazny dla środowiska.

Bestsellery WARCO do wyposażenia sklepów, na targi i eventy:

Haute-Nendaz - sklep sportowy i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego z usługami serwisowymi

Za dwoma ladami w sklepie narciarskim Gaby Sports znajdują się stoiska z różnymi modelami nart. Podłoga pokryta jest płytami na zatrzask WARCO w kolorze Maroko.

Od prawie pięciu dekad Gaby Sports w Haute-Nendaz w szwajcarskim kantonie Valais oferuje innowacyjny sprzęt i usługi w zakresie sportów górskich i zimowych.

Zimą oferta obejmuje sprzedaż i wypożyczanie sprzętu narciarskiego i snowboardowego, a także serwis nart i snowboardów. Istnieje również możliwość przechowywania nart i butów narciarskich przez noc.

Wysoka frekwencja klientów, ilość śniegu i obciążenie nartami, kijkami i butami narciarskimi to powody, dla których Gaby Sport zdecydował się na podłogę WARCO o grubości 18 mm. Została ona położona zarówno w sklepie, jak i w części serwisowej.

Künzelsau-Gaisbach - targi u światowego lidera rynku

Zadaszona strefa prowadzi do poszczególnych obszarów tematycznych Dni Informacyjnych Würth 2019. Wszystkie powierzchnie podłogowe są pokryte czarnymi płytami wystawowymi WARCO.

W dniach od 6 do 14 kwietnia 2019 r. w CARMEN WÜRTH FORUM odbyły się pierwsze Dni Innowacji Würth. Na klientów i zainteresowanych czekał ekscytujący program. W tematycznej strefie warsztatowej, specjalnie zaaranżowanej wystawie na świeżym powietrzu, można było wypróbować liczne produkty w warunkach zbliżonych do tych spotykanych w praktyce.

Podłoga WARCO o grubości 18 mm została wybrana do wszystkich powierzchni w obszarze roboczym, ciągach komunikacyjnych i poszczególnych pawilonach. Antypoślizgowa podłoga nie tylko idealnie pasuje do atmosfery wystawy i jest bezpieczna do chodzenia w mokrych i suchych warunkach, ale także zapobiega hałasowi typowemu dla podłogi namiotowej wykonanej z desek lub paneli.

Hanower - zakwaterowanie w hali sportowej

Podłoga wystawowa WARCO została położona w dużej hali sportowej. Są to maty z granulatu gumowego typu puzzle. Podłoga eventowa chroni delikatną podłogę sportową hali przed uszkodzeniem.

Centralna siedziba policji Dolnej Saksonii w Hanowerze łączy w sobie między innymi zadania policji ds. zamieszek, eskadry helikopterów, IT, psów służbowych i zarządzania flotą.

Na terenie Hanoweru znajduje się duża sala gimnastyczna, która została tymczasowo przekształcona w pomieszczenia socjalne. Aby zabezpieczyć delikatną podłogę sportową przed uszkodzeniem i poprawić komfort mieszkańców, cała podłoga hali została pokryta w ciągu kilku godzin elastyczną matą we wzór kostki brukowej o grubości 15 mm. Po zakończeniu prac podłoga mogła zostać zdemontowana bez pozostawiania śladów i przechowywana do późniejszego wykorzystania.

Argentan - strefa promocyjna w centrum E. Leclerc

W centrum handlowym część korytarza jest wyłożona nawierzchnią eventową WARCO na potrzeby sprzedaży mebli ogrodowych.

E.Leclerc jest liderem na francuskim rynku handlu detalicznego. Sieć sklepów składa się głównie z hipermarketów, które oprócz żywności oferują szeroką gamę produktów niespożywczych. Istnieje również hipermarket E.Leclerc na obrzeżach miasteczka Argentan w północnofrancuskim regionie Normandii.

Kierownictwo sklepu zakupiło płyty WARCO w kolorystyce "Angielskiego trawnika", aby zaprezentować sezonowe produkty ogrodowe i outdoorowe w centrum handlowym w sposób promujący sprzedaż. Dzięki temu można szybko stworzyć atrakcyjne obszary promocyjne w postaci wyraźnie wyznaczonych terenów zielonych, w dowolnym miejscu i formacie.

Paryż - event na Polach Elizejskich

BMW prezentuje pierwsze modele z napędem elektrycznym na stoisku informacyjnym na Polach Elizejskich w Paryżu: BMW i3, BMWi8, BMW C. Pojazdy są ustawione na podłodze WARCO w kolorze Antracyt.

Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft, w skrócie BMW AG, jest wiodącym producentem samochodów i motocykli. Rozwiązania w zakresie zrównoważonej mobilności są oferowane pod marką BMW i od 2013 roku.

Pierwsze modele, napędzane elektrycznie BMW i3, supersportowy samochód hybrydowy typu plug-in BMW i8 oraz skuter elektryczny BMW C evolution, osiągnęły status ikon.

Podczas wydarzenia na Polach Elizejskich w Paryżu zaprezentowano rewolucyjne wówczas pojazdy i ich koncepcję ładowania. Czarna wykładzina WARCO, wykonana z granulatu oponiarskiego, doskonale wpisała się w koncepcję zrównoważonego rozwoju.

Nawierzchnie podłogowe dla sklepów:

Wewnętrzne nawierzchnie podłogowe na targi i wystawy:

Zewnętrzne nawierzchnie podłogowe na imprezy, targi i wystawy:

Nawierzchnie podłogowe do wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni komercyjnych:

Listwy wykończeniowe, rampy krawężnikowe, ochronne panele ścienne, klej:

Odpowiednia podłoga

Płyty na zatrzask, które tworzą nawierzchnię WARCO na targi i do sklepów, są wykonane z granulatu gumowego wiązanego poliuretanem. Dzięki różnorodnym wzorom można uzyskać odpowiednią podłogę do każdego zastosowania. Płyty WARCO stanowią zatem idealną podłogę na targi i do sklepów, ale także na imprezy i wystawy.

Podłogi WARCO - właściwości, których nie mają inne nawierzchnie podłogowe!

Podłogi eventową od WARCO wytłoczonym wzorem kostki typu BEHATON. Zdjęcie pokazuje drobnoziarnistą strukturę nawierzchni.

Przyjemna w dotyku podłoga z funkcją bezpieczeństwa

Nawierzchnia podłogowa jest niezwykle przyjemna podczas chodzenia, a poziom elastyczności można określić jako "ściółka leśna" lub "podłoga sportowa" w zależności od rodzaju powierzchni. Chodzenie po tego typu podłodze, nawet podczas długiego dnia w pracy lub w salonie, znacznie mniej obciąża ciało niż chodzenie po alternatywnych materiałach czy nawet betonie.

Elastyczna podłoga poprawia komfort zarówno pracowników, jak i odwiedzających, a także zapewnia wyjątkowo dobrą izolację przed odgłosami kroków i hałasem przenoszonym przez konstrukcję.

Ponadto podłoga wystawowa WARCO ma właściwości pochłaniające wstrząsy i oferuje pasywne bezpieczeństwo w postaci ochrony przed upadkiem. W ten sposób upadająca osoba lub spadające przedmioty mogą być chronione przed uszkodzeniem.

Każda podłoga WARCO ma mniej lub bardziej porowatą powierzchnię. Zapewnia to dobrą przyczepność i właściwości antypoślizgowe - dodatkowy aspekt komfortu i bezpieczeństwa.

Trwałość

Każda podłoga sklepowa lub wystawowa WARCO jest solidna i wytrzymała. Wytrzymuje obciążenie butów na obcasach, raków, kijków narciarskich i nart oraz oczywiście typowych mebli sklepowych lub wystawowych, bez pozostawiania śladów na podłodze. Można po niej nawet jeździć.

To odróżnia ją od delikatnych parkietów, podłóg laminowanych lub winylowych, na których często mogą pojawić się widoczne ślady.

Czyszczenie

Wodoodporne płyty WARCO są stosowane wyłącznie w miejscach zabezpieczonych przed działaniem czynników atmosferycznych. Zarówno płyty do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego są przepuszczalne dla wody i szybkoschnące.

Wszystkie nawierzchnie z płyt można zamiatać, odkurzać i czyścić na wilgotno za pomocą mopa lub maszyny do czyszczenia podłóg. Na zewnątrz lub w konstrukcjach podwieszanych dodatkowo można je czyścić natryskowo za pomocą węża ogrodowego lub myjki wysokociśnieniowej.

Oszczędność kosztów

Poręczne płyty zatrzaskowe WARCO stanowią niezwykle korzystne rozwiązanie na stoiskach wystawowych lub w punktach sprzedaży detalicznej, zarówno pod względem zakupu, jak i szybkiej i łatwej instalacji na każdej odpowiedniej powierzchni.

Płyty WARCO na zatrzask z reguły nie są przyklejane do podłoża. Dzięki temu można je całkowicie lub częściowo zdemontować i ponownie ułożyć bez uszkodzenia podłogi.

Sala przeznaczona na eventy z podłogą wystawową WARCO w kolorze Antracyt z systemem montażu typu zamek formowany (puzzle).

Zrównoważony rozwój

Większość płyt WARCO na zatrzask wykonana jest z granulatu gumowego SBR, pozyskiwanego ze zużytych opon. W przypadku niektórych wzorów kolorystycznych stosuje się również nowo wyprodukowany, pełnokolorowy granulat gumowy EPDM.

Zgodnie z EPD (Deklaracją środowiskową produktu), wpływ nawierzchni WARCO na środowisko w całym okresie ich użytkowania jest niezwykle niski.

Jako podłoga wystawowa lub eventowa, płyty WARCO na zatrzask mogą być używane przez wiele lat na wielu targach lub wystawach. Dzieje się tak, ponieważ wysoka jakość produktów umożliwia ich wielokrotne użycie.

Nawet zużyte płyty WARCO na zatrzask można wykorzystać w nowy i pożyteczny sposób. Schroniska dla zwierząt w całej Europie chętnie korzystają z tych podłóg. Dzięki nim budy i kojce mogą być zaprojektowane tak, aby były przyjazne dla zwierząt i odporne na warunki atmosferyczne.

Grupa pracowników układa w deszczu zielone płyty zewnętrzne na zatrzask od WARCO na płytkach chodnikowych.

Odporność na warunki atmosferyczne

Jeśli stoisko wystawowe znajduje się na zewnątrz lub wydarzenie odbywa się na świeżym powietrzu, zastosowana nawierzchnia podłogowa musi być odporna na warunki atmosferyczne - tak jak to jest w przypadku zewnętrznych płyt na zatrzask.

Materiał, z którego wykonane są płyty zewnętrzne na zatrzask - granulat gumowy i poliuretan - jest całkowicie odporny na wodę i mróz. Dzięki powierzchni wykonanej z granulatu gumowego EPDM, te zewnętrzne płyty są nawet odporne na promieniowanie UV w dłuższej perspektywie i w znacznym stopniu zachowują swój kolor.

Podłoga wystawowa wykonana z zewnętrznych płyt na zatrzask jest w pełni wodoprzepuszczalna. Podczas deszczu na powierzchni nie tworzą się kałuże, ponieważ woda deszczowa jest szybko odprowadzana przez płytki. Stoisko targowe zawsze wygląda zachęcająco i schludnie, a podłoga jest antypoślizgowa i to nawet gdy jest mokra.

Montaż i demontaż stoiska jest równie łatwy w deszczu, jak i w słońcu. Wynika to z faktu, że płyty WARCO na zatrzask są po prostu układane na odpowiednim podłożu bez klejenia, tworząc stabilną nawierzchnię.

WARCO oferuje szeroką gamę płyt na zatrzask do budowy stoisk targowych lub wyposażenia sklepów:

W pomieszczeniach zamkniętych, tj. w sklepie, hali wystawowej lub na targach, sprawdzają się wodoodporne płyty zatrzaskowe o bardziej porowatej strukturze.

W przypadku zastosowania na zewnątrz lub w pawilonach, np. na stoisku wystawowym lub podczas imprezy plenerowej, należy położyć wodoprzepuszczalne zewnętrzne płyty na zatrzask.

Wszystkie płyty zatrzaskowe są dostępne w różnych kolorach, np. jednolite, nakrapiane lub wielokolorowe, a także w różnych powierzchniach. Indywidualne projekty kolorystyczne klienta mogą być również realizowane w ramach dostępnych kolorów podstawowych.

Co więcej, wykonawca stoiska może pomalować poszczególne płyty lub całą powierzchnię stoiska odpowiednią, trwale elastyczną farbą poliuretanową w wybranym kolorze.

Wskazówka dotycząca wzoru

Na podłodze z nakrapianym lub wielokolorowym wzorem brud i plamy, spowodowane na przykład przez brudne buty, są ledwo widoczne.

Niezależnie od tego, czy chodzi o stoisko wystawowe, sklep czy wydarzenie - każdy czerpie korzyści z solidnej podłogi WARCO:

Pod koniec pracy zespół Zentis ustawia się do pamiątkowego zdjęcia. Kobiety i mężczyźni stoją na gumowej podłodze eventowej WARCO w kolorze zielonym.

Odwiedzający i pracownicy - czują się świetnie na naturalnie sprężystej podłodze i nie narzekają na bóle kończyn, nawet po wielu godzinach stania.

Kierownictwo - jest zadowolony z niskich nakładów inwestycyjnych, zmotywowanych pracowników, dobrego biznesu i nawierzchni podłogowej o długiej żywotności.

Architekt - jest zachwycony podłogą eventową o wyjątkowych właściwościach i szerokiej gamie opcji projektowych.

Zespół budujący stoisko targowe - jest zadowolony z bezproblemowej i wytrzymałej podłogi targowej, którą można szybko zamontować i zdemontować, która jest łatwa w czyszczeniu i nie stwarza żadnych kłopotów podczas transportu i przechowywania.

Überschrift H2 in Targi & Sklepy

Cena za sztukę rosnąco Nazwa produktu rosnąco Nazwa produktu malejąco
Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?