Lista realizacji

PDF

Lista realizacji

WARCO nie posiada salonów sprzedaży, ani nie wysyła przedstawicieli handlowych. Jednakże, nasze płyty można zobaczyć w tysiącach publicznie dostępnych miejsc w całej Europie, i przekonać się, jak nawierzchnie te wytrzymują próbę czasu. Poniżej znajduje się lista kilkuset zrealizowanych projektów, w których użyte były płyty WARCO. Miejsca te są uporządkowane według krajów i kodów pocztowych. Obok adresu znajduje się również data instalacji oraz numer produktu.

na morzu
Queen Mary • 2006-10 • F046
Norwegian Epic • 2010 • F043
Norwegian Pearl • 2012 • F043
Norwegian Breakaway • 2012 • F043
Norwegian Cruise Line, Norwegian Getaway 2013 • F043-1-11

A - Austria
1030 Wien - Roco, Ungargasse 46/4 • 2014 • TZ30-3-55
1040 Wien - Immobilie, Wiedner Gürtel 30-32/3a • 2013 • TZ30-0
1070 Wien - Schulzentrum Mater Salvatoris, Kenyongasse 4 • 2008 • F043
1080 Wien - Crossfit ISW GmbH, Fischerstiege 9/8 • 2014 • FS40-0 + TZ30-A
1090 Wien - S.Baumann Fitness, Sobieskigasse 24 • 2015 • BZ18-0-55
1100 Wien - Kindergarten Iqra, Gudrunstraße 140-142 • 2011 • FR30
1100 Wien - Sonnleithnergasse 22-26 • 2009 • F070
1100 Wien - Verein IBIZ, Kindergarten Iqra, Gudrunstraße 140-142 • 2010 • FR30
1170 Wien - CFP, Blumengasse 41 • 2013 • BZ18-0
1210 Wien - Functional Training GMBH, Trillergasse 4/E/21A • 2013 • BZ18-0
1210 Wien - Functional Training, Trillergasse 4/E/21A • 2014 • BZ18-0-55
1210 Wien - KGV Petzgrund, Ödenburgerstraße 15/5 (privat!) 2009 • FR30
1230 Wien - Crom Functional Fitness, Anton Baumgartnerstraße 40 • 2014 • BZ18-0-11
1230 Wien - GYM23, Anton-Baumgartner-Straße 40 • 2014 • BZ18-0-55 + BZ18-0-11
2136 Laa/Thaya - Caritas Tagesstätte, Gärtnerstrasse/ Querstrasse Sonnenweg 2008 • F043
2212 Großengersdorf - Marktgemeinde Großengersdorf, Hauptstraße 129 • 2013 • TZ30-3
2301 Groß Enzersdorf - Reitzentrum Thavonhof, Parzelle 311 • 2011 • SD42
2345 Brunn am Gebirge - Blindenführhundeschule, Pöllangraben 53 • 2013 • BZ18-1
2351 Wiener Neudorf - Erste Österreichische Turn- und Sportgerätefabrik, Iz-Nö Süd Straße 13, Obj. 47a • 2014 • NF40
3350 Haag - Energy Fitness Studio, Holzleiten 3 • 2014 + 2015 • BZ18-3-55
4153 Sierning - Vermietung, Ruthnergasse 3 • 2012 • TZ40
4240 Freitstadt - Kindergarten, Ginzkeystraße 10 • 2011 • FR30
4283 Bad Zell - Pfarramt, Kirchenplatz 1 • 2007 • E030
4363 Pabneukirchen - Kindergarten Pabneukirchen 2010 • FR30
4540 Bad Hall - Vermietung, Haidbauernstraße 1 • 2009 • FR30
4616 Weißkirchen - Gemeinde Weißkirchen an der Traun 2010 • FR30
4810 Gmunden - Gmundner Ruderverein, Dr. Thomasstraße 15 • 2013 • F043-1-55
4816 Gschwandt - Gmundner Ruderverein, Laakirchnerstraße 18 • 2012 • BZ18
4864 Attersee - Hotel Alpenblick, Abtsdorf 75 • 2011 • E030
4880 St. Georgen - European Homecare GmbH, Thalham 80 • 2010 • F046
5018 Salzburg - EUROPARK, Europastraße 1 • 2011 • FS35
5020 Salzburg - Pfarre Salzburg-Taxham, Kleßheimer Allee 93 • 2012 • FS45
5071 Wals - Schörghofer - Beschläge, Steinerstraße 41 • 2009 • F043
5202 Neumarkt am Wallersee - Gestüt Intisar Arabians, Sommerholz 23 • 2009 • SD42
5570 Mauterndorf - Hotelmanagement Zidaru, Markt 274 • 2009 • ER15
5652 Dienten am Hochkönig - Hotel Übergossene Alm, Sonnberg 23 • 2013 • F070-2
5661 Rauris - Gasthof Grimming, Marktstraße 25 • 2010 • FE43
5752 Viehhofen - Hotel Oberwirt, Kirchplatz 32 • 2010 • E030
5754 Viehhofen - Apartpension Haus Sonja, Bachmühle 215 • 2009 • F043
6075 Tulfes - Pension Erlerhof, Tulferberg 14 • 2011 • BZ18
6091 Götzens - Gasthof Götznerhof, Kirchstraße 37 • 2010 • E030
6100 Seefeld in Tirol - Apartmenthaus Försterhäusl, Hermannstalstraße 413 • 2009 • ER15
6135 Stans - Hotel Schwarzbrunn, Vogelsang 208 • 2012 • BR18
6280 Rohrberg - Klammlhof, Haslach 50 • 2011 • TD40
6344 Walchsee - Hotel Wildauerhof, Sonnleiten 51 • 2012 • BZ18
6365 Kirchberg - Aigner Gastbetriebe Ges.m.b.H., Lendstraße 4 • 2009 • F043
6365 Kirchberg in Tirol - Stallhäusl, Vorderer Sonnberg 66 • 2011 • SD42
6458 Vent - Appartement Bergwelt, Marzellweg 4 • 2014 • NF40-0
6458 Vent - Hotel Similaun, Marzellweg 15 • 2009 • E030
6458 Vent/Ötztal - Hotel - Gasthof Gstrein, Marzellweg 10 • 2008 • E030
6534 Serfus - Apart Simone, Untere Darre 8 • 2009 • E030
6563 Galtür - Berggasthof Piz Buin auf der Bielerhöhe, Am Silvrettasee 72 • 2012 + 2013 • TD30 + E030-B
6580 St. Anton am Arlberg - Hotel Montfort, Dorfstrasse 57 • 2010 • F043
6631 Lermoos - Gemeindeamt Lermoos 2012 • SR45
6631 Lermoos/Tirol - Kindergarten Lermoos, Kindergartenweg 4 • 2014 • TZ30-C-55
6763 Zürs am Arlberg - Hotel Flexen, Nr 83, 2007 • E030
6793 Gaschurn - Pension Christine, Bergerstraße 92 B • 2013 • FR30-3-11
6850 Dornbirn - Motiontec, Schweizerstrasse 15 2009 E030
7061 Trausdorf/Wulka - Volksschule Trausdorf a. d. Wulka, Dr Stefan Laszlo Platz 2 • 2010 • FR45
7202 Bad Sauerbrunn - Freizeitpark Römersee • 2009 • F046
7301 Deutschkreutz - Vermietung und Verpachtung, Hauptstraße 16, 2010 • E030
7350 Oberpullendorf - Sporthoten Kurz, Stadiongasse 16, 7350 Oberpullendorf 2011 • TD30
8190 Birkfeld - Bäckerei Erich Felber, Oberer Markt 2 • 2009 • ER15
84489 Burghausen - AWO Kindertagesstätte "Zauberwald", Holzfelderweg 10 • 2011 • TD30
87567 Riezlern Kleinwalsertal - Hotel Breitachhus, Eggstraße 14 • 2009 • E030
8844 Schöder - Kaufhaus Gerold, Schöder 126 • 2014 • NF30-0 + NF30-3
9062 Moosburg - Gasthof - Pension Kropfitsch, Krumpendorferstraße 107 • 2009 • ER15
9500 Villach - KASTNER + ÖHLER Warenhaus AG, Villach-Atrio-Center, TOP-Nr. EG128, OG 01-128, OG-01-130, 2007 • F046
9551 Bodensdorf - Ott Ferienidyll, Lindenweg 10 • 2011 • SD42
9653 Liesing - Ferienbauernhof Rohra, Obergail 1 • 2013 • TZ30-K
9841 Winklern - Landwirtschaftlicher Betrieb, Namlach 2 • 2010 • SD42

B - Belgium
1950 Kraainem - CBS entreprise, Avenue des Roitelets, 14 • 2011 • FR30
6040 Jumet - ASBL ACIS-CLAIRES FONTAINES, Rue de l'Industrie 13 • 2012 • FS45
6900 Marche-en-Famenne (ON) - SPRL Hadelin Alexandre, Rue des Combattants 24 • 2013 • FR45-1-11

CH - Switzerland
1588 Cudrefin - Camping communal, Route de Neuchâtel 87 • 2011 + 2012 • F046 + FZ50
1997 Haute-Nendaz - Gaby-Sports, Route de la Télécabine 38 • 2014 • BZ18-C-11
2545 Selzach - Hugi Weine AG, Kirchgasse 5 • 2014 • TZ30-D-11
3088 Rüeggisberg - Stall Haselmatt, Haselmatt 2 • 2014 • SD42
3150 Schwarzenburg - Stall in Harmonie, Schlüchtern 18 • 2011 • SD42
3186 Düdingen (FR) - Zentrum-Garage Düdingen AG, Hauptstrasse 36 • 2009 • E030
3805 Goldswil bei Interlaken - Funk und Ton Technik AG, Stapfackerwg 6 • 2014 • BZ18-3-55
3930 Visp - Sportplatz West 2011 • FS35
4052 Basel - Fitorama AG Fitness Center, Lange Gasse 90 • 2015 • BZ18-0-11
4056 Basel - Psychotherapiestation für Kinder und Jugendliche, Schönbeinstraße 13 • 2007 • F23
4142 Münchenstein - Gemeindeverwaltung Münchenstein, Pumpwerkstrasse 7 • 2008 • F043
4148 Pfeffingen - Schulheim Waldschule, Schlossgut 2014 • TZ30-2-11
4153 Reinach - Spielplatz , Münchensteinerweg 80 • 2014 • FS50-0
4463 Buus - Schaub AG Garage & Carrosserie, Bachweg 2 • 2011 • FS35
4714 Aedermannsdorf - Schulhaus Aedermannsdorf, Schulhausstraße 63 • 2010 • F070
4937 Ursenbach - Stall, Dorf 54 • 2013 • SD42
5000 Aarau - CrossFit Aarau, Weihermattstrasse 96 • 2014 • BZ18-0-11
5042 Hir - Spielfläche, Holzikerstraße 9 • 2013 • FS50-1
5074 Eiken - Gemeinde Eiken, Gehrenstraße 2 • 2015 • TZ40-1-11
5405 Baden-Dättwil - CrossFit Baden, Täfernstraße 3/5 • 2013 • TZ30-0
5405 Dättwil - CrossFit Baden, Täfern 5 • 2014 • TZ30-0-55
6043 Adligenswil - Atelier Räber, Baldismoosstraße 16 • 2013 • F070-1
6365 Kehrsiten - Niederberger Gärtnerei AG, Mettlen • 2010 • FR45
6382 Büren - Schule Büren, Schuelmattliweg 3 • 2014 • BZ18-0-55
6418 Rothenthurm - Rest. Steinstossstübli, Steinstoss 13 • 2011 • FS35
6616 Losone - Albergo Casa Emmaus, Via Emmaus 15 • 2014 • TZ40-3-55
6653 Verscio - A+T Gobbi S.A., Piazza Stazion 2014 • SD42
7050 Arosa - Eden Mountain Resort, 2013 • F043-D-11
7123 Valendas - Pferdepension Valenzia, Bahnhofstraße 2013 • FS35-1-11
7320 Sargans - "Haus Speer", Churfirstenstraße 20 • 2011 • E030
7500 St. Moritz - Gut Training, Via Quadrellas 8 • 2014 • TZ40-0-11
7562 Samnaun-Laret - Appart Alpin Live, Welschdörflistraße 18 • 2013 + 2014 • BZ18-3
78467 Konstanz - Montessori Kinderhaus, Leipziger Straße 17 • 2007 • F043
8001 Zürich - ZÜRICH CITY JELMOLI, Holmes Place, Steinmühleplatz 1 • 2014 • NF40-B + NF40-D
8008 Zürich - Kinderkrippe ALILEC, Münchhaldenstraße 33 • 2014 • TZ30-1-55
8038 Zürich Wollishofen - Minimum Boulderclub, Bachstraße 15 • 2009 • FR45
8134 Adliswil - Kita "Chinderstern", Soodring 21 • 2014 • TZ30-1-55
8157 Dielsdorf - Stiftung Vivendra, Spitalstraße 12 • 2014 • BZ18-M-55 + BZ18-X-55
8172 Niederglatt ZH - Chinderhuus Zauberwald GmbH, Sägereistraße 3 • 2011 • FR30
8201 Schaffhausen - Genossenschaft Aranea Plus, Ebnatstraße 65 • 2011 • FR30
8247 Flurlingen - CrossFit OldFactory , Winterthurerstrasse 707 • 2014 • BZ18-0-11
8253 Diessenhofen - Pistolenschützen Diessenhofen, Schützenhaus, Chlosterlinde 1 • 2011 • BZ18
8266 Steckborn - Beach Volleyball Club Steckborn, Im Obertor 6 • 2013 • SR45
8304 Wallisellen - Institut für neues Lernen, Bürglistrasse 6 • 2012 • TD30
8476 Unterstammheim - Sekundarschule Stammertal, Bahnhofstrasse 8 • 2010 • F070
8500 Frauenfeld - well come Fit AG, Schloßmühlestraße 9 • 2011 + 2012 + 2013 • BZ18 + ER18-D-51
8536 Hüttwilen - Massnahmezentrum Kalchrain, Kalchrain • 2013 • E030-3
8570 Weinfelden - RD Fitness WF AG, Oberfeldstraße 17 • 2014 • NF40-0
8580 Amriswil TG - Primarschule Oberfeld, St. Gallerstraße 9b • 2008/09 • F046, FS35
8706 Meilen - Schule Meilen, Bergstraße 120 • 2013 • RR43-1 + FS45-1
8957 Spreitenbach - Oldschoolgym24, Güterstraße 10 • 2014 • TZ30-0-11
9443 Widnau - Finiswiss, Unterlettenstraße 4 • 2011 • SD42
9444 Diepoldsau - Physioloft GmbH, Wildenaustraße 25 • 2013 • ER18-0-11
9494 Schaan - SiNi kid'z Highway, Bahnhofstraße 19 • 2008 • FE43

CY - Cypr
7572 Alaminos, Larnaka - Aldiana Club Hotel Cyprus, George Mouskis Avenue 2008 • F043

CZ - Czechy
37334 Binov - Stall Kubat, Hranice 29 • 2010 • SD42
37401 Trhové Sviny - Kubat s Pferde s.r.o., Hranice 29 • 2012 • SD42
74400 Chamonix - Sapiniere Montana Hotel, 102 Rue Mummery 2013 • ER18-0-11

D - Niemcy
01097 Dresden - CrossFit DD, Großenhainer Straße 39 • 2013 + 2014 • BZ18-0 + TZ40-0
01109 Dresden - Europäisches Zentrum der Künste Dresden - Hellrau, Karl-Liebknecht-Strasse 56 • 2011 • BZ18
01129 Dresden - Kindergarten, Trachenberger Platz 2 • 2011 • RR43-1 + FS45-1
01259 Dresden - Hort der 92. Grundschule »An der Aue«, Großzschachwitzer Straße 29 • 2007 • F043
01259 Dresden - Kletterparadies GmbH, Heidenauer Straße 3 • 2007 • F22
01324 Dresden - Waldseilpark Dresden-Bühlau, Grundstraße 169 • 2010 + 2013 • F046 + FS45-2-11
01591 Riesa - Fitness Arena Riesa, Lauchhammerstraße 3 • 2015 • TZ40-0-11
01594 Stauchitz - Kita Sonnenschein 2009 • RV50
01619 Zeithain - Kindergarten "Kleine Freunde", Schulgasse 1 • 2008 • RR43
01662 Meissen - Fitness World Meissen, Ferdinand Straße 2 • 2014 • TZ40-0-11
01665 Klipphausen - Altes Rittergut 6 • 2008 • SD42
01705 Freital - Wichern Werkstätten, Otto-Dix-Straße 5 • 2013 • FS45-2-51
01731 Kreischa - Klinik Bavaria, Altkomplex am Kurpark, Kinderland Haus G, Dresdner Straße 12 • 2012 • FR30
01744 Dippoldiswalde - Mariana Wehner, Tagesmutter, Altenberger Straße 35 • 2009 • E030
01773 Altenberg - Kindergarten Bärenstein, Schloßstraße 1c • 2009 • FR30
01773 Altenberg-Schellerhau - Waldhotel Stephanshöhe, Hauptstraße 83 • 2010 • F043
01896 Ohorn - Gaststätte Sachsenkrone, Poststrasse 1b • 2010 • ER15
01904 Neukirch/Lausitz - Little John Bikes, Oststraße 29 • 2014 • VM15-1
01906 Burkau - Gemeindeverwaltung, Wiesenweg 2 • 2013 • F043-0-11
02694 Großdubrau - FV "Kinderinsel", Kleine Bahnhofstraße 17 • 2011 • FS45
02730 Ebersbach - Physio- und Freizeitinsel, Marktstraße 14 • 2013 • FR30-C-51
02826 Görlitz - Naturschutz-Tierpark Görlitz, Zittauer Straße 43 • 2013 • F070-1
03050 Cottbus - Kindergarten Freundschaft , Hufelandstraße 10 • 2007+ 2009 • F046 + V040
03116 Drebkau/OT Casel - Umwelt- und Begegnungszentrum Gräbendorfer See, Am See 1 • 2014 • NF30-C
03149 Forst - Wichernschule, Wiesenstraße 18 • 2009/10 • F043
04109 Leipzig - L.E. Security und Service, Dittrichring 18-20 • 2013 • ER18-0-11
04155 Leipzig - Primavesistraße 1 • 2015 • WG16 + FS40-2-11
04159 Leipzig - TSV 1893 Leipzig Wahren e.V. Sektion Tennis, An der Elster 1 • 2011 • E030
04318 Leipzig - Kindertagesstätte Mäusekiste, Louis-Fürnberg-Straße 21 • 2008 • F046
04347 Leipzig - BIP Kreativitätsgrundschule Leipzig, Torgauer Straße 114 • 2014 • FS80-1
04347 Leipzig - BIP-Kindertagesstätte, MiniMax Leipzig, Bästleinstraße 18 • 2008 • F043
04463 Großpösna - Löwenzahn-Grundschule, Hauptstraße 8 • 2014 • FS80-1 + FS80-2
04509 Krostitz - Beachclub Krostitz eV, Wiesenstraße 13 • 2014 • SR45
04600 Altenburg - Kita Pusteblume, Heinrich-Zille-Straße 8 • 2012 • EZ18
04720 Döbeln - Kindertagesstätte Tausendfüßler , Bernhard-Kretzschmar Weg 4 • 2011 • FR30
04862 Mockrehna Ot Strelln - Landwirtschaftsbetrieb Rödel, Mühlbergstraße 87 • 2012 • SK42
06188 Landsberg - Stadt Landsberg 2009 • SR45
06193 Petersberg OT Merkewitz - Praxis für PT und Prävention, Götschetalstraße 60e • 2010 • E030
06237 Leuna / OT Günthersdorf - Einkaufzentrum nova eventis 2013 • TZ40-0
06249 Mücheln - Grundschule Geschwister Scholl Mücheln, Eptinger Rain 4 • 2009 • FR30
06295 Lu.-Eisleben - Betreutes Wohnen Eisleben, Klosterplatz 25 • 2012 • RV50
06577 Heldrungen - ev. Kindertagesstätte, Hauptstraße 30 • 2014 • TZ40-2-55
06667 Weißenfels - Integra Weißenfelser Land, Naumburger Strasse 85-87 • 2008 • E030
06766 Wolfen - Freizeitforum Bitterfeld-Wolfen, Reudener Straße 87 • 2012 • FZ30
06779 Tornau v. d. H - Kiga Tornau v. d. H, Dorfstraße 49 • 2008 • E030
06862 Roßlau - Kindergarten St. Marien , Feldstraße 3 • 2009 • V040
07343 Wurzbach - Aparthotel "Am Rennsteig", Oßlaberg 6 • 2012 • TZ40
07368 Remptendorf - Dachdeckerei Wohlfarth, Thierbach 50 • 2009 + 2010 + 2011 • F043 + E030
07389 Ranis - Staatliche Grundschule Ranis, Lindenstraße 20a • 2011 • FZ30
07407 Uhlstädt-Kirchhasel - Landpension, Kleinkochberg 7 • 2014 • TZ30-M-55
07607 Eisenberg - Fitnesstudio Elan, Goethestraße 4b • 2013 • BZ18-3
07629 St. Gangloff - Wohn- und Geschäftshaus, Straße der Republik 27 • 2014 • TZ30-D-55
07639 Bad Klosterlausnitz - Villa Valuta , Schöppestraße 3 • 2011 • E030
07646 Stadtroda - Mehrfamilienhaus in Stadtroda, August-Begel-Straße 6 • 2011 • TD30
07743 Jena - POM Planet Of Motion Gebäude B59, Leutragraben 2 - 4 • 2014 • BZ18-3-55
07743 Jena - Studentenwerk Thüringen, KiTa Fuchsturmweg, Fuchsturmweg 14 • 2009 • ER15
07745 Jena - Schillerschule, Hugo-Schrade-Straße 3 • 2011 • F043
07749 Jena - Imaginata e.V., Löbstedter Straße 67 • 2008 • F043
07768 Kahla - Integrativer KiGa "Tranquilla Trampeltreu", Hermann-Koch-Straße 3-5 • 2010 • FR45
07819 Tömmelsdorf - Agentur UNARTIG, Ortsstraße 19 • 2009 • FR30
07973 Greiz - Kindertagesstätte, Neuer Weg 5 • 2010 • F046
08060 Zwickau - Praxis für Heilpädagogik, Robert-Koch-Straße 17b • 2010 • FS35
08066 Zwickau - Arbeiterwohlfahrt RV Südwestsachsen e.V., Heisenbergstraße 49 • 2013 • FS35-1-11
08112 Wilkau-Haßlau - Hort der Evangelischen Schule Wilkau-Haßlau, Schulstraße 22 • 2011 • F043
08209 Auerbach - Jugendzentrum "High Life", Eisenbahnstraße 49 • 2010 • RU10
08209 Auerbach Ot Beerheide - Autoglaserei, Rempesgrüner Straße 53 • 2010 • ER15
08228 Rodewisch - Kinderhaus" Flohkiste" e. V., Bahnhofstraße 3a • 2010 • F046
08289 Schneeberg - Küchengalerie Hummer, Ackerstraße 6 • 2012 • TZ30
08525 Plauen - Volkssolidarität Plauen/Oelsnitz e.V., Kindertagesstätte Zwergenland, Wettiner Str. 26 • 2009 • FR30
08529 Plauen - Kindertagesstätte Knirpsenburg , Albert-Schweitzer-Straße 35 • 2010 • FR30
08541 Neuensalz - Kindertagesstätte Grashüpfer, Genossenschaftsweg 2008 • F046
09111 Chemnitz - OnSide Klettersport GmbH, Straße der Nationen 41 • 2010 • FR45
09116 Chemnitz - SAXUM Wohnbau Chemnitz GmbH, Rudolf-Krahl-Straße 11 • 2012 • EZ18
09117 Chemnitz - Onside Klettersport GmbH, Matthesstraße 20 • 2011 • FR30
09120 Chemnitz - TSV IFA Chemnitz e.V., Abteilung Tennis, Werner-Seelenbinder-Straße 12 • 2009 • E030
09122 Chemnitz - Gemeinnütziger Kindergartenverein, Morgenleite 15 • 2013 • ER18
09122 Chemnitz - Kindergartenverein, Morgenleite 15 • 2013 • FR30-1-51
09123 Chemnitz - Kirchgemeinde Einsiedel, Harthauer Weg 4 • 2010 • FR30
09130 Chemnitz - DIE CROSSATHLETEN, Hainstraße 129 • 2014 • BZ18-0-11
09212 Limbach-Oberfrohna - Pferdepension, Zum Lindenhof 12a • 2011 • SD42
09217 Burgstädt - Wohneigentümergemeinschaft, Mohsdorfer Straße 89 • 2012 • FS45
09232 Hartmannsdorf - Komsa Kommunikation Sachsen AG • 2007 • F043
09306 Erlau - Grundschule Erlau, Rochlitzer Straße 48 • 2009 • F046
09322 Penig - Mittelschule Penig, Zinnberger Straße 5A • 2008 • F046
09350 Lichtenstein / Heinrichsort - DRK Kita "Zwergenhaus am Wald", Prinz-Heinrich-Straße 64 • 2010 • FR45
09366 Stollberg - Kindergarten Gänseblümchen , Frau Vogel, Jahnsdorfer Straße 6b • 2010 • V040
09423 Gelenau - Pestalozzi-Grundschule, Straße der Einheit 222 • 2011 • FZ50
09427 Ehrenfriedersdorf - Nussknacker Hotel, Annaberger Straße 30 • 2013 + E030-G + E030-K
09496 Marienberg - Schule/Hort, Silberallee 22 • 2009 • F046
09544 Neuhausen - Ev. Kinderhaus Vier Jahreszeiten , Schwartenbergweg 20 • 2011 • FR30
09557 Flöha - Gaststätte Finkenmühle, Finkenühlenweg 4 • 2010 • ER15
09557 Flöha - Stadtverwaltung 2010 • RU10
09573 Augustusburg - DRK Kindertagesstätte Augustusburg, Morgensternstraße 8 • 2011 • FR45
09573 Augustusburg - DRK Kindertagesstätte Augustusburg, Morgensternstraße 8 • 2012 • FZ50
09599 Freiberg - Little John Bikes, Frauensteiner Straße 49a • 2014 • VM15-1
09599 Freiberg - Stadtwirtschaft Freiberg, Burgstraße 18 • 2010 • F046
09648 Altmittweida - Kita Elsa Brändström , Am Bahnhof 2010 • F046
09648 Altmittweida - KTE "Bienenkorb", Dorfstraße 77b • 2013 • FS45-1-11
10247 Berlin - Little John Bikes, Frankfurter Allee 71 • 2014 + 2015 • VM15-1
10249 Berlin - RGR Hausverwaltung, Landsberger Allee 61 • 2010 • E030
10367 Berlin - HOWOGE Spielwohnung, Möllendorfstraße 74 • 2011 • FR30
10405 Berlin - Archimedes Solutions GmbH, Saarbrückerstraße 24b • 2008 • F035
10405 Berlin - INA.KINDER.GARTEN Prenzlauer Berg, "Spatzentümpel am Hasenberg", Prenzlauer Berg 15/16 • 2008 • FE43
10409 Berlin - Little John Bikes, Prenzlauer Allee 177a • 2015 • VM15-1 + VM15-3
10559 Berlin - Kindertagesstätte, Rathenower Straße 15 • 2012 • FZ30
10625 Berlin - Kita an der Deutschen Oper, Bismarckstraße 25 • 2014 • TZ30-2-55
10783 Berlin - Little John Bikes, Potsdamer Str. 162 • 2014 • VM15-1
10785 Berlin - Familienservice, Lützowstraße 106 • 2009 • F070
10827 Berlin - Havanna Berlin, Hauptstraße 30 • 2013 • ER18-0-11
10827 Berlin - System 180 GmbH, Kärntenerstraße 21 • 2007 + 2008 • F043 + E015
10969 Berlin - Happy Landscape, Ritterstraße 36 • 2014 • NF40-0 + NF40-1
12203 Berlin - Gebäudemanagement, Unter den Eichen 129a • 2009 • F043
12357 Berlin - INA.KINDER.GARTEN, Flurweg 77 • 2012 • FD30
12439 Berlin - Turngemeinde in Berlin Wassersportzentrum, Bruno-Bürgel-Weg 127 • 2014 • NF40-1 + NF40-0 + RV51-0
12587 Berlin - LOLLYPOP, Am Goldmannpark 33 • 2013 • FR30-G-51 + FR30-F-51
12679 Berlin - Kita Regenbogeninsel , Glambeckerring 50-52 • 2011 • F043
12689 Berlin - Kita Montessori, Belziger Ring 55-57 • 2013 • SR45
13057 Berlin - Kindertagesstätte, Warnitzer Straße 9 - 1 • 2007 • E015
13088 Berlin - Kinderladen Miekematze, Berliner Allee 110 • 2008 • R050
13187 Berlin - Platanus Bildungs gGmbH, Berliner Straße 12 • 2011 • FR45
13189 Berlin - Immobilie, Hertastraße 1 • 2014 • TZ30-0-11
13355 Berlin - Iggy`s Zwergenschule, Brunnenstraße 70/71, 2. Etage • 2012 • F043
13355 Berlin - Morgenland e.V., Brunnenstraße 70/71 • 2009 • FR30
13357 Berlin - Kindergarten, Gottschedstraße 27/28 • 2008 • F046
13629 Berlin - Eventpark Spandau/Nonnendammallee, Paul-Stern-Straße • 2009 • F046
14057 Berlin - Grundstücksverwaltung, Kaiserdamm 113, VH 1. OG links • 2009 • FR45
14163 Berlin-Zehlendorf - JVA Düppel, Robert-von-Ostertag-Straße 2 • 2013 • F043-2-11
14195 Berlin - Eierschale GmbH, Podbielskiallee 50 • 2008 • F046
14469 Potsdam - KiTa Eiche, Kaiser Friedrichstraße 32 • 2009 • F046
14471 Potsdam - Kita, Geschwister Scholl Straße 52 a • 2008 • F046
14476 Potsdam - HKP Doris Hoffie, Satzkorner Bergstraße 2 • 2012 • TD30
14482 Potsdam - CrossFit Potsdam, Wetzlarer Str. 64 • 2013 • ER18-0-11
14532 Stahnsdorf - Kita "Im Regenbogenland", Friedrich-Naumann-Str. 66 • 2012 • FZ40
14612 Falkensee - Kita Potsdamerstraße 13 • 2009 • SR45
14943 Luckenwalde - Koi- und Teichzentrum, Käthe-Kollwitz-Straße 4 • 2012 • FZ40
14959 Trebbin - Verzinkerei Trebbin, Industriestraße 6 • 2010 • FR30
15299 Grunow Ot. Dammendorf - Landstraße 6 • 2011 • FR45
15326 Lebus - Kita Kirchmäuse , Schulstraße 8 • 2013 • FR30-2-11
15326 Lebus - Spielplatz Amtsgarten, Amtsgarten 2014 • TZ30-2-11
15370 Fredersdorf - Krümelbude e.V., Ronny Schramm, Lindenalle 2 • 2012 • FZ30
15567 Schönfließ - Vogelkirschenweg 1-11 • 2009 • RV50
15569 Woltersdorf - Kita Kleine Strolche, Am Steinwinkel 1 • 2014 • FS40-1
15711 Königs Wusterhausen - Wassersportverein., Küchenmeisterallee 14a • 2013 • BZ18-0 + BZ18-1
15711 Königs Wusterhausen - KiTa Knirpsenstadt, Goethestraße 5 • 2008 • F046
15732 Eichwalde - Oberschule Villa Elisabeth, Uhlandallee 28-30 • 2014 • V043-1
15755 Teupitz - Grundschule, Lindenstraße 4 • 2009 • E030
15834 Rangsdorf - Beratung-Pflege-Qualität, Großmachnower Straße 79 • 2012 • FZ40
15859 Storkow (Mark) - MitMachPark IRRLANDIA, Lebbiner Straße 1 • 2012 + 2013 • FZ50 + TZ30 + TZ40-2 + RV51-2
15913 Straupitz - Grundschule Straupitz, Kirchstraße 13 • 2010 • FR30
15936 Dahme / Mark - Grundschule Dahme, Baruther Straße 10 • 2010 • FS45
16259 Bad Freienwalde/Oder, Kita "Sonnenschein", Ringstraße 31 • 2011 • F043-2-11 + RV50
16303 Vierraden - EJF Schwedt, Tabaluga-Schule, Projekt Anker 2009 • FR45
16341 Panketal - Grundschule Zepernick, Schönerlindener Straße 2012 • FD40
16540 Hohen Neuendorf - AWO Kita Zauberstein, Goethestraße 93 • 2014 • TZ40-1-55
17214 Alt Schwerin - CTS - Camping und Tourismusservice, An den Schaftannen 1 • 2010 • F043
17279 Lychen - Vermietung & Verpachtung, Stargarder Straße 9 • 2014 • TZ30-3-55
17291 Prenzlau - Diesterwegschule Prenzlau 2010 • FR30
17291 Prenzlau - LAGA Prenzlau 2013 • 2013 • FS35-1-11
17291 Prenzlau - Thomas-Müntzer-Platz 3 • 2011 • E030
17309 Jatznick - Kindertagesstätte, Straße der Einheit 88 • 2012 • OP83
18055 Rostock - Kita "Schneckenhaus", Lagerstraße 17 • 2011 • FS35
18059 Rostock - KITA Rappelkiste, Braherstraße 6 • 2011 • F043
18273 Güstrow - Kita Butzemannshaus, Lindengarten 2009 • FR45
18356 Barth - Amt Barth 2008 • F046
18374 Zingst - Kaufhaus Krull, Strandstraße 57 • 2009 • E030
18375 Born - Haus-Seezeichen, Im Moor 3 • 2010 • E030
18439 Stralsund - Kurhaus Devin Hotel & Restaurant, Deviner Park 1 • 2009 • E020
18586 Ostseebad Sellin - Privathotels Dr. Lohbeck, Cliff am Meer 1 • 2010 • FR30
19057 Schwerin - KITA Lankower Spielhaus, Rahlstedter Straße 4 • 2007 • F046
19061 Schwerin - BUGA 2009, Bootshalle SCS e. V., Fasanenweg 2009 • FR30
19243 Wittenburg - Hotel Landhaus Wittenburg, Steintor 39 • 2009 • F043
20457 Hamburg - MTC Markentechnik Consulting, Grimm 8 • 2012 • TZ30
21029 Hamburg - PHV-Bergedorf, Rothenhauschaussee 85-87 • 2011 • FR30
21039 Hamburg - Reitstall, Neuengammer Hausdeich 109 • 2009 • SD42
21493 Schwarzenbek - Seniorenzentrum "Alte Oberförsterei" Schwarzenbek, Körnerplatz 5-9 • 2007 • F043
21698 Harsefeld - Cornelia Brinckmann, Hundephysiotherapie, Hauptstraße 15 • 2010 • FR30
21781 Cadenberge - Samtgemainde, Westercadewisch 2014 • RV51-1
22115 Hamburg - Kindertreff e.V., Godenwind 64 • 2008 • F070
22297 Hamburg - CrossFit HH, Mexikoring 9a • 2011 • EZ18
22297 Hamburg - Stichting IEA Secretariaat, Mexikoring 37 • 2013 • FR30-C-11
22305 Hamburg - Hamburg Elite Fitness, Steilshooper Straße 35 • 2014 • BZ18-A-55
22359 Hamburg - Hammers Grundstücksverwaltung, Hoisberg 3 • 2012 • TD40
22399 Hamburg - Theodor Wenzel Haus, Hummelsbüttler Weg 82 • 2007 • F043
22399 Hamburg-Poppenbüttel - Klaus Hildebrandt GmbH, Poppenbütteler Bogen 40 • 2007 • F043
22589 Hamburg - Kirchengemeinde Sülldorf Iserbrook, Schenefelder Landstraße 200 • 2012 • F070
22767 Hamburg - Kinderclub Chamäleon, Chemnitzstraße 82 • 2013 • F070-0
22850 Norderstedt - North Gym, Köslinger Weg 10 • 2013 • FR30-0-11
22885 Barsbüttel - Kita Barsbüttel, Am Akku 2 • 2014 • NF40-M
22946 Trittau - Pflegeheim "Haus Billetal", Billetal 68 • 2010 • E030
22952 Lütjensee - Immobilie, Seebergen 12 • 2013 • E030-3
23669 Timmendorfer Strand - Hotel Royal, Kurpromenade 2 • 2012 • TZ30
23701 Eutin - Kath. Kindertagesstätte "Spatzennest", Holstenstraße 59 • 2011 • FS45
23730 Schashagen - Golf Club Brodauer Mühle, Baumallee 14 • 2012 • TD30
23743 Grömitz - Klinik Ostseedeich, Deichweg 1 • 2010 • FR30
23747 Dahme - Kurbetrieb Dahme, Strandpromenade 15 • 2008 • F070
23749 Grube - Grundschule Grube, Wenddorf 17 • 2012 • FZ50
23795 Bad Segeberg - Grundstücksgemeinschaft Else, Falkenburger Straße 87 • 2012 • TZ30
23909 Ratzeburg - Montessori Kinderhaus, Röpersberg 2 • 2011 • FR45
23909 Ratzeburg - Ratzeburger Kanu Club, Dr. Alfred Block Allee 1 • 2012 • ER18
23966 Wismar - Technisches Landesmuseum, Zum Festplatz 3 • 2014 • BZ18-0-55
23999 Poel - Poeler Piratenland, Sonnenweg 5 • 2008 • F046
24105 Kiel - Kita Luv & Lee UG, Feldstraße 5-7 • 2011 • F046
24107 Quarnbek - Gestüt Dorotheental, Gut Dorotheental 1 • 2010 • SD42
24107 Quarnbek/Kiel - Gut Dorotheental 2008 • SD42
24217 Schönberg - Ostsee-Oase, Albert-Koch-Straße 37 • 2014 • TZ40-D-55
24238 Martensrad - Gemeinde Martensrad, Grabenseer Weg 2 • 2011 • FZ40
24259 Westensee - Am Sportplatz 6 • 2007 • F043
24306 Bösdorf - Evangelischer Kindergarten, Malenterstraße 2 • 2013 • FS35-1-11
24369 Waabs - Pension und Reiterhof Seeberg , Seeberg 1 • 2013 • FR30-K-11
24558 Henstedt-Ulzburg - FUN ARENA, Heidekoppel 3-5 • 2012 • FS45
24796 Groß-Nordsee - Pferdehof Groß Nordsee, Birkenweg 10 • 2011 • SD42
25436 Heidgraben - Reitstall Cords, Uetersener Strasse 26 • 2009 • SD42
25451 Quickborn - Haus der Jugend Quickborn, Ziegenweg 4 • 2007 • F046
25451 Quickborn - Stadt Quickborn, Holstenstadion, Harksheider Weg 251 • 2009 • F046
25469 Halstenbek - Kinderladen Rau, "Die Schlümpfe" in der Arche Noah, Haselweg 37 • 2011 • F046
25491 Hetlingen - For4Paws, Hauptstraße 48 • 2013 • BZ18-0
25557 Seefeld - BGA Seefeld, Kattenbarg 6 • 2011 • FR30
25718 Friedrichskoog - Klinik Nordseedeich, Deichweg 1 • 2009 • F070
25761 Büsum - Gästehaus "uns to hus", Friedrichstraße 11 • 2012 • TD30
25946 Norddorf - AOK Nordseeklinik, Strunwai 23 • 2012 • FZ40
25946 Norddorf - AOK Nordseeklinik, Strunwai 23 • 2013 • FR45-2-11
25946 Wittdün - DRK Zentrum für Gesundheit und Familie, Inselstraße 37 • 2011 • F046
25980 Sylt-Ost/Morsum - Stall Cornelisen, Uasterjen 25A • 2008 • SD42
26135 Oldenburg - Freie Waldorfschule Oldenburg, Blumenhof 9 • 2013 • TZ40-1
26135 Oldenburg - Freie Waldorfschule Oldenburg, Blumenhof 9 • 2014 • TZ40-1-55
26180 Rastede - Martens Verpachtungsgesellschaft, Metjendorfer Straße 174 • 2007 • SD42
26409 Wittmund - Toberland, Barghamm 7 • 2011 • F070
26427 Esens - Niedersächsisches Internatsgymnasium Esens, Auricher Straße 58 • 2015 • NF30-1
26427 Esens - Pension Nordlicht, Bensersieler Straße 10 • 2011 • FR30
26532 Großheide - Pferdepension Heppner, Schulweg 18 • 2014 • SD42
26789 Leer - Kindergarten Kunterbunt, Dorfstraße 6 • 2009 • E030
26897 Esterwegen - Waldschule Esterwegen FöS LE, Hauptstraße 58 • 2011 • F070
26969 Butjadingen - VGS Butjadingen, Schulstraße 6 • 2013 • FS45-1 + FS45-2
26969 Tossens - Villa Kunterbunt gGmbH, Hauptstraße 31 • 011 • F043
27232 Sulingen - Grundschule, Schmelingstraße 32-52 • 2008 • E030
27299 Etelsen - Schulverein Etelsen e.V., Schulstraße 8 • 2009 • F070
27367 Bötersen - Grundschule Bötersen , Buchenende 7 • 2007 • F046
27383 Scheeßel - Eichenschule, Königsberger Straße 15 • 2014 • FS50-2
27568 Bremerhaven - Friedrich Stindt KG, Deichstraße 91c • 2009 • F046
27711 Osterholz-Scharmbeck - Landkreis Osterholz/Jugendwerkstatt, Sandbeckstrasse 18 • 2009 • E030
27793 Wildeshausen - Privatschule Gut Spascher Sand, Spasche 1 • 2008 • F046
28195 Bremen - Törferbohmstraße 8 • 2007 • E030
28217 Bremen - TOP GYM, Baumstraße 79 • 2010 • F046
28816 Stuhr - Kindergarten, Stuhrer Landstraße 121 • 2010 • FS45
28832 Achim - FV Duesen, Alte Dorfstraße 1 • 2013 • FR45-1-51
28832 Achim - Tennisgemeinschaft Uesen, Werner-von-Siemens-Straße 6 • 2012 • SR45
29227 Celle - Gesund & Vital, Hans-Heinrich-Warnke-Straße 9 • 2009 • FR30
29614 Soltau - Lebenshilfe Soltau, Cellerstraße 167 • 2009 • F046
30165 Hannover - CrossFit First Class, Vahrenwalderstraße 213 • 2014 • BZ18-0-11
30169 Hannover - Horteinrichtung Große Haie, Hildesheimer Str. 54 / Hinterhaus 2013 • F070-2
30539 Hannover - Kindergarten Kronsbergkrümel, Brabeckstraße 113 • 2008 • F046
30559 Hannover - Kindergarten Anderter Strolche, Hegefeldstraße 2 • 2007 • F043
30880 Laatzen - Kita an der Masch 2014 • SR45
30916 Hannover - Kindergarten Arche, Möwenkamp 40 • 2008 • F043
31135 Hildesheim - Freie evangelische Gemeinde Hildesheim, Von-Thünen-Straße 1 • 2008 • FE43
31224 Peine - Ärztezentrum Peine, Duttenstedter Straße 13/15 2009 • F043
31234 Edemissen - Tierarztpraxis Abbensen, Am Maschende 9a • 2013 • SD42
31241 Groß Ilsede - VT Union Groß Ilsede e.V. Flachbau/Kraftraum, links neben der Stadionsporthalle 2014 • TZ40-1-55
31867 Lauenau - Freibad Lauenau, Zum Freibad 2007 • F070
32457 Porta Westfalica - Grundschule Holzhausen, Rektor-Seemann-Straße 16 • 2009 • F046
3250 Lyss - Lysspark Fitness, Werkstraße 65 • 2012 • ER18
32689 Dörentrup - Gut Dörenhof, Krubberg 6-10 • 2013 • F043-1-51
33100 Paderborn - Sport- und Bewegungszentrum, Im Goldgrund • 2007 • F046
33154 Salzkotten - Franziskus-Wohnheim, Emmausweg 26 • 2009 • E030
33335 Gütersloh - Kleine Villa Schabernack, Sigridstraße 18 • 2012 • FZ40
33659 Bielefeld - Justizvollzugsanstalt Bielefeld-Senne, Senner Straße 250 • 2007 + 2011 • SD42 + TZ40
34212 Melsungen - Grundschule, Schloth 21 • 2010 • F070
34225 Baunatal - Vis VIVA Westpassage Baunatal, Johann-Siegmund-Schuckert-Straße 2a • 2013 • BZ18-0
34302 Guxhagen - Zentrum für Soziale Psychiatrie Kurhessen gGmbH, Haus 3 (RPK), Brückenstraße 12 • 2009 • F043
34393 Grebenstein - Stadt Grebenstein 2010 • FR30
34466 Wolfhagen - Reitverein Wolfhagen, Liemeckestraße 3 • 2012 + 2013 • V040 + V040-1
34508 Willingen (Upland) - Haus Irmhild, Ahornweg 8 • 2010 • F043
34560 Fritzlar - Burger King, Giessener Straße 83 • 2008 • F046
34582 Borken - Schneiderei & Gardinenstudio, Elbeweg 6 • 2010 • FR30
35232 Dautphetal - TP-Fitness, Raiffeisensstraße 6 • 2015 • BZ18-3-55
35305 Grünberg - Kinderbetreuung "Kleine Wölfchen" , Bernfelder Straße 24 • 2012 • FZ30
35396 Gießen - Zwergolino, Holbeinring 9 • 2008 • E030
35444 Biebertal - Georg-Kerschensteiner-Schule, An der neuen Schule 2011 • FZ70
35576 Wetzlar - Buderus Edelstahl GmbH, Buderusstraße 25 • 2008 • F070
35586 Wetzlar-Hermannstein - Philipp-Schubert-Schule, Blasbacher Straße 16 • 2014 • RP08-0 + RP06-0
35630 Ehringshausen - Reitplatz Eisensteinweg 2009 • SD42
35713 Eschenburg - Gemeinde Eschenburg, Bauhof, Simmersbacherstraße 31 • 2012 + 2014 • F046 + FS50-1
35713 Eschenburg - Klinik Eschenburg, An der Hardt 1-3 • 2014 • TZ30-C-55
35745 Herborn - Familienbad Schönbach, Auf den Zäunen 5 • 2012 • TZ40
35767 Breitscheid - Gemeinde Breitscheid, Pflanzenhof, Auf der Hub 11 • 2010 • F070
36041 Fulda - Kids Blitz, Robert-Kronfeld-Straße 9 • 2011 • E030
36266 Heringen - Relax Sportpark Herfa, Schulweg 2 • 2014 • BZ18-0-11
36325 Feldatal-Groß-Felda - Grundschule Feldatal, Alter Weg 6 • 2009 • FR45
36396 Steinau/Ulmbach - Elisabethenhof • 2010 • SD42
36448 Schweina - Kindergarten, Friedrich-Fröbel-Straße 17 • 2011 • FR30
3700 Spiez - BeoCenter, Simmentalstraße 50 • 2013 • F070-0
37120 Bovenden - Feuerwehrgerätehaus Bovenden, Untere Str. 30 • 2014 • FS80-2
37139 Adelebsen - Heinrich-Christian-Burckhardt Grundschule , Siedlungsstraße 11 • 2011 • TZ40
37139 Adelebsen - Kindergarten Kunterbunt, Siedlungsstraße 7 • 2013 • FR30-1-51
37242 Bad Sooden-Allendorf - Ev. Kirchengemeinde St. Crucis, Kirchplatz 3 • 2014 • SR45 + FS35-2
37447 Wieda - Seniorenheim Talblick, Bergstraße 46 • 2009 • ER15
37671 Höxter - Bäckerei Engel, Eugen Diesel Straße 2 • 2013 • F070-0
37671 Höxter - Hauptschule Am Bielenberg, Im Flor 7 • 2008 • F046
38114 Braunschweig - Bode Training, Gablonzstraße 3 • 2014 • TZ30-0-11
38300 Wolfenbüttel - Justizvollzugsanstalt, Abteilung Gartenbau, Ziegenmarkt 10 • 2007 • F046
38678 Clausthal-Zellerfeld - Stadtwerke Clausthal-Zellerfeld, Robert-Koch-Straße 5 • 2011 • TZ30
38709 Wildemann - Grundstücksservice, Halde-Ernst-August 3 • 2008 • F046
38820 Halberstadt - ASB Integrationskindertagesstätte Bambi, Friedenstraße 52 • 2014 • FR45-1-11
38820 Halberstadt - Kita Bambi, Friedenstraße 52 • 2013 • FR45-0-11
38820 Halberstadt - St. Josef Haus, Hoher Weg 3 • 2009 • F046
38835 Schauen - Kindertagesstätte Regenbogenland, Stapelburger Straße 3 • 2011 • TZ30
38835 Zilly - TSV Zilly 1911, Dorfstraße / Sportplatz 2014 • TZ40-0-55
38855 Wernigerode - Kinderland Pusteblume, Walther-Grosse-Ring 21 • 2014 • RP04, 06, 08, 10
38889 Altenbrak - Sport- und Freizeitanlage 2008 • RV50
39124 Magdeburg - Jugendwerkstatt "Knast", Umfassungsstraße 77 • 2012 • V030
39124 Magdeburg - Kita St. Norbert, Karl-Schmidt-Straße 2008 • F046
39646 Oebisfelde - Integr. Kindertagesstätte "Wiesenhüpfer", Drömlingsstraße 1a • 2008 • F046
40225 Düsseldorf - Montessori Kinderhaus, Ulenbergstraße 102 • 2008 • RV50
40227 Düsseldorf-Oberbilk - Jugendberufshilfe Düsseldorf gGmbH, Projekt Rather Markt 2009 • FR45
40474 Düsseldorf - Kindergarten Unter dem Regenbogen, Niederrheinstraße 128 • 2011 • SR45
40668 Meerbusch - Bäckerei Wieler GmbH, Hauptstraße 36 • 2009 • V040
40668 Meerbusch - Band-Camp, Uerdinger Straße 77 • 2013 • TZ40-0
41061 Mönchengladbach - Blinden-u. Sehbehindertenverein, Albertusstraße 26 • 2012 • TZ30
41063 Mönchengladbach - Kinder- und Familienzentrum Genesis, Mathiasstraße 32 • 2007 • F22
41372 Niederkrüchten - Kindergarten Simsalabim e.V., Im Grund 28a • 2009 • E030
41460 Neuss - Ev. Kindertageseinrichtung, Drususallee 61 • 2012 • FZ40
41466 Neuss - Haus im Weckhover Feld, Hülchrather Straße 35a • 2010 • FR45
41515 Grevenbroich - Haus St. Stephanus, Rheydter Str. 209 • 2010 • F070
41748 Viersen - LVR-Klinik Viersen, Fanny-Zahn-Haus, Süchtelner Straße 208 • 2012 • F070
42109 Wuppertal - Kinderhaus St. Michael, Uellendahler Straße 277 • 2013 • F043-0-11
42281 Wuppertal - KiTa Hokus-Pokus, Schützenstraße 87-91 • 2014 • FS50-0
42555 Velbert - GGS Kuhstraße, Kuhstraße 46 • 2008 • F070
42697 Solingen - Crossfit Solingen, Prinzenstraße 2b • 2015 • BZ18-0-11
44145 Dortmund - Kindergarten Schiffskoje, Schlosserstraße 37 • 2012 • FR45
44147 Dortmund - Hauptschule in der Landwehr, Scharnhorststraße 40 • 2011 • FZ50
44227 Dortmund - dodogs, Am Spörkel 36 • 2011 • ER15
44329 Dortmund - Fußballverein BV.Teutonia Lanstrop, Büttnerstraße 87 • 2013 • E030-F + E030-B
44787 Bochum - Brunnen, Untere Marktstraße, Platz am Kuhhirten 2009 • F070
45141 Essen - Punch Fitness Essen, Leimkugelstraße 9 • 2013 • F043-3-55
45276 Essen - Petul Hotel Betrieb GmbH, Steeler Straße 487 • 2009 • FR30
45549 Sprockhövel - Kleinbecker Hof, CMJ Seewald GbR, Berger Weg 11 • 2009 • SD42
45549 Sprockhövel - Stall Seewald, Berger Weg 11 • 2010 • SD42
45770 Marl - Hotel Loemühle, Loemühlenweg 221 • 2008 • F046
45899 Gelsenkirchen - Evangelischer Kindergarten, Devensstraße 35 • 2011 • FS45
46045 Oberhausen - Bauspielplatz der Ruhrwerkstatt e.V., Greven-/Stöckmannstraße 197 • 2010 • F070
46047 Oberhausen - Sealife Center Oberhausen, Legoland 2013 • FR45-0-11
46238 Bottrop - Terra Verde, Im Blankenfeld 9a 2013 • F043-1-11
47051 Duisburg - Jüdischer Kindergarten Duisburg, Kardinal-Galen-Straße 8a • 2013 • FR45-1-51
47055 Duisburg - Strandbad Wedau, Bertaallee 10 • 2008/09 • RV50, FE43
47119 Duisburg - Therapiezentrum, Schillstrasse 36 • 2010 • E030
47229 Duisburg - Hosen Kruse e.K., Krefelder Straße 292 • 2010 • E030
47624 Kevelaer-Twisteden - Irrland Erlebnis-Labyrinth, Wolters Hof, Am Scheidweg 1 • 2011/12 • FZ30
47652 Weeze - Gnadenhof Weeze, Baal 8 • 2014 • SD42
47829 Krefeld - Gymnasium Fabritianum, Fabritiusstraße 15a • 2012 • F070
47906 Kempen - Kath. Tageseinrichtung für Kinder, Königstraße 24 • 2012 • FS45
48149 Münster - Kindergarten St. Theresia, Waldeyerstraße 58 • 2014 • NF40-1
48151 Münster - Segelclub Hansa Münster e.V., Mecklenbecker Straße 112 • 2010 • ER15
48163 Münster - Malteser-Hilfsdienst, Daimlerweg 33 • 2014 • FS40-1
48268 Greven - Mergenthalerstraße 33 • 2009 • F070
48336 Sassenberg - Justizvollzugsanstalt, Gröblingen 65 • 2013 • F043-C-55
48529 Nordhorn - St. Elisabeth Kindergarten, Friedrich-Runge-Straße 3 • 2008 • F046
48599 Gronau - Ferienhof Laurenz, Am Fürstenbusch 20 • 2012 • FS35
49074 Osnabrück - Ev. Kinderkrippe, Paul-Oeser-Straße 3 • 2009 • F043
49086 Osnabrück - Preußenblut Zucht und Schulungsstätte, Schledehauser Weg 78 • 2011 • FS35
49201 Dissen - Reitanlage Schollhof, Schollhof 1 • 2014 • SD42
49326 Melle - Deutsche Pfadfinderschaft St. Georg, Gesmolderstr. 195 • 2014 • FS50-0
49716 Meppen - Hotel Pöker, Herzog-Arenberg-Straße 15 • 2009 • FR30
50126 Bergheim - Stadtwerke Bergheim, Am Sodagraben 6 • 2009 • FR45
50259 Pulheim - Gut Pletschmühle 2010 • SD42
50354 Hürth - Kita "Für uns Pänz in Alt-Hürth" e. V., Duffesbachstraße 145 • 2012 • FZ40
50676 Köln - PT1 LET`S LIFT! Studio, Rothgerberbach 2 • 2014 • BZ18-3-11
50676 Köln - PT1 Studio, Rothgerberbach 2 • 2014 • BZ18-3-11
50677 Köln - Kita Pänz & Friends, Vorgebirgstrasse 3 • 2012 • FZ40
50733 Köln - Kindertagesstätte, Kalkarer Straße 2 • 2007 • F043
50823 Köln - Kindergarten, Schaddowstraße 10a • 2009 • F046
50829 Köln - Big Brother, Endemol Deutschland GmbH, Am Coloneum 3-7 • 2007 • F043
50931 Köln - PT1 International, Dürener Straße 153-155 • 2013 • ER18-3-11
50935 Köln - KITA-SÜLZ e. V., Herderstraße 94 • 2012 • FD40
50939 Köln - Landgericht Köln, Luxemburger Straße 101 • 2014 • FS30-0
50996 Rodenkirchen - PT1 Studio, Hauptstraße 25a • 2014 • BZ18-3-11
51061 Köln - AWO Jugend- und Nachbarschaftshaus, Bodestraße 18 • 2013 • FR45-1-51
51105 Köln - Kath. Jugendwohnheim, Rolshover Straße 587 • 2014 • NF30-3
51429 Bergisch Gladbach - Bensberger Kindergarten, Diakonissenweg 35 • 2010 • F043
51467 Bergsisch Gladbach - Karate-Gemeinschaft Bergisch Gladbach, Odenthaler Straße 192a • 2012 • FS45
51491 Overath - Reitschule Hoffmann, Zur Friedenskirche 33 • 2011 • SD42
51503 Rösrath - Kita Villa Kunterbunt e.V., Dammelsfurther Weg 16-18 • 2013 • FS35-2-51
51545 Waldbröl - Kita Alter Gutshof, Alter Krankenhausweg 5 • 2008 • F070
51545 Waldbröl - Stiebel-ProTec GmbH & Co. KG, Industriestraße 12 • 2008 • SD42
51580 Reichshof- Wildbergerhütte - SSV Wildbergerhütte-Odenspiel, Sportplatz, Heidberger Straße 2012 • FD30
51588 Nümbrecht - Park-Hotel Nümbrecht, Parkstraße 3 • 2009 • F043
51597 Morsbach-Holpe - Grundschule Morsbach-Holpe, In der Au 2007 • F070
51688 Wipperfürth - Anne-Frank-Schule Förderschule, Ostlandstraße 25 • 2013 • FS45-2-51
52011 Aachen - NuS Aachen, Dreiländerweg 2014 • TZ40-1-55
52066 Aachen - MPC More Power Concept, Bergische Gasse 13 • 2014 • FS50-1
52070 Aachen - GrünPalmen, Grüner Weg 37 • 2013 • FR30-K-51
52134 Herzogenrath - Schule, Gertrudisstraße/Saarstraße 2008 • F046
52224 Stolberg - Stadtverwaltung Stolberg 2008 • F046
52428 Jülich - Mechatronikzentrum der Bundeswehr, Wilhelm-Johnen Straße 1 • 2013 • V043-0
52459 Inden - Gemeinde Inden, Obstweise 4 • 2009 • SR45
52477 Alsdorf - Haus Ofden, Theodor-Seippstraße 46 • 2009 • E030
53225 Bonn - Kersting-Haus, Bergweg 7 • 2011 • E030
53227 Bonn - Werkstattgebäude, Pfaffenweg 2013 • FS40-0
53359 Rheinbach - Kath. Kita St. Josef, Klostergasse 13 • 2007 • F046
53474 Bad Neuenahr - Union Hotel Felten, Telegrafenstraße 10 • 2009 • E030
53474 Heimersheim - Kindergarten St. Mauritius Heimersheim, Heppinger Straße 22a • 2011 • FS35
53501 Grafschaft Ringen - Gemeindeverwaltung Grafschaft 2009 • F070
53501 Grafschaft Ringen - Grundschule Lahnersdorf 2009 • F070
53501 Grafschaft Ringen - Grundschule Ringen 2009 • F070
53619 Rheinbreitbach - Vitadrom, Hauptstraße 83 • 2013 • ER18-F-11
53773 Hennef - Katholischer Kindergarten Uckerath, Burgstraße 12-14 • 2007/2008 • F046
54293 Trier-Biewer - Kath. Kirchengemeinde St. Jakobus, Biewerer Straße 128 • 2011 • FS35
54426 Naurath/Wald - runout Kletterschule, Birkenweg 7 • 2013 + 2014 • RR43-1 + FS45-1-51 + FS40-1
54441 Mannebach - Ballspielplatz, Schulstraße 13 • 2013 • TZ40
54486 Mülheim an der Mosel - Grafschafter Festhalle, Veldenzer Straße 1 • 2009 • F046
54498 Piesport - Ortsgemeinde Piesport 2007 • F046
54516 Wittlich - JUGENDSTRAFANSTALT WITTLICH, Trierer Landstraße 2009 • RV50 (Beachvolleyballplatz)
54531 Pantenburg - Hotel-Pension, Am Wäldchenborn 12 • 2012 • TD30
54568 Gerolstein - Grundschule Gerolstein, An der Waldstraße • 2009 • F046
54568 Gerolstein - St. Matthias Gymnasium, Digoinstraße 1 • 2008 • F046
54597 Olzheim - Haus Feldmaus OHG, Knaufspescher Straße 14 • 2010 • E030
54634 Bitburg - Sportschule Bitburg, Charles-Lindbergh-Allee 12 • 2013 + 2014 • FS45-3-11 + FS40-1-11
54634 Bitburg - Stadt Bitburg, Beachvolleyballplatz 2009 • RV50
54655 Kyllburg - Hotel Müller, Mühlengasse 3 • 2010 • E030
55122 Mainz - Kita Mainz, Am Fort Gonsenheim 151 • 2011 • F043
55595 Bockenau - Gemeindekindergarten, Am Stromberg 11 • 2007 • F046
55595 Bockenau - Gemeindekindergarten, Am Stromberg 11 • 2007 • F046
55767 Rinzenberg - Ortsgemeinde Rinzenberg, Gemeinschaftshaus, Hochwaldstraße 30a • 2010 • FS35
56068 Koblenz - Einrichtungshaus Wernecke, Luisenstraße 1 - 3 • 2007 • F043
56218 Mülheim-Kärlich - Zimmermann, Matthäusstraße 15 • 2014 • NF30-B
56295 Rüber - Ortsgemeinde Rüber • 2007 • F043
56329 St. Goar - Hotel Landsknecht, Aussiedlung Landsknecht 4-6 • 2012 + 2014 • TZ30 + TZ30-3-55 + TZ30-1-55
56626 Andernach - Bürohaus, Rennweg 72 • 2013 • FR30-D-51
56651 Niederdürenbach - Neuer Maarhof • 2009/10/11 • F043
56651 Niederdürenbach - Neuer Maarhof, Im oberen Hofenberg • 2007/2010 • F043
56766 Ulmen - BW Schule DstHundewesen Ulmen, Hochstraße 2009 • FE43
57258 Freudenberg - Ayurveda-Stube-Freudenberg, Lagemannstraße 19 • 2011 • TR40
57258 Freudenberg - Freie Christliche Realschule Siegen, Zum Giebelwald 16 • 2010 • F043
57258 Freudenberg - Mc-Play Kinderland GmbH, Hommeswiese 7 • 2010 • FS45
57271 Hilchenbach - TSG Helberhausen 1898 e.V., Schulstraße 2 (Turnhalle) • 2014 • BZ18-3-11
57392 Schmallenberg - Martinswerk Dorlar, Pfarrer-Birker-Straße 1 • 2012 • F070
57392 Schmallenberg - Skiverleih Schmidt, Lenninghof 26 • 2011 • E030
57413 Finnentrop - Gasthof Steinhoff, Zur Schlerre 3 • 2009 • E030
57489 Drolshagen - Gräfin Seyn Schule, Am Buscheid 3 • 2007 • F070
57584 Scheuerfeld - Maximilian-Kolbe-Schule, Maximilian-Kolbe-Straße 2008 • F070
58135 Hagen - go4it!, An der Kohlenbahn 39 • 2014 • NF30-0
58453 Witten - Waisenheimat Teilstationäre Dienste, Egge 65 • 2013 • FS35-2-51
58455 Witten - Ev. Kindergarten Vogelnest, Steinhügel 38a • 2009 • RV50
58507 Lüdenscheid - KGV Wehberg e.V., Schmittenstück 2011 • FR45
58511 Lüdenscheid - Freie Christliche Schule, Schlittenbacherstraße 2014 • FS80-2
58708 Menden - Freie Christliche Gemeinde Ecclesia, Holzener Straße 48c • 2007 • F046
59071 Hamm - Hilfe für Katzen in Not e. V., Lippestraße 134 • 2015 • TZ30-2-55
59075 Hamm - Pfarrei Heilig Geist, Gemeinde St. Stephanus, Schultenstraße 23 • 2007 • F046
59199 Bönen - Ev. Kindertageseinrichtung "Alter Bahnhof Lenningsen", Birkenweg 2 • 2008 • F043
59348 Lüdinghausen - Astrid-Lindgren-Schule, Nottengartenweg 4 • 2009 • F046
59379 Selm - Seniorenresidenz, Ludgeristrasse 2013 • NF40-1
59425 Unna - Lebenszentrum Königsborn, Zimmerplatz 1 • 2011 • FS45
59439 Holzwickede - Kantstrasse an der Nordschule 2008 • F046
59457 Werl - Marien-Gymnasium Werl, Am Breilsgraben 2 • 2009 • F046
59510 Lippetal - Gemeinde Lippetal 2007 • F046
59872 Meschede - aki Kinder-und Jugendzentrum, Lanfertsweg 21 • 2012 • FZ50
59909 Bestwig-Wasserfall - Grévin Deutschland GmbH, Aurorastraße 51 • 2007 • F043
59939 Olsberg - GS Olsberg 2015 • TZ30-2-55
59939 Olsberg - Kindergarten Assinghausen 2013 • TZ30-2
59939 Olsberg - Kindergarten Elpe 2014 • TZ30-2-55
59939 Olsberg - St. Laurentius Kindergarten, Elleringhauserstraße 73 • 2014 • TZ30-2-55
59969 Hallenberg - Hotel Hesborner Kuckuck, Ölfestraße 22 • 2013 • FR30-K-51
60311 Frankfurt am Main - Kids Camp, Neue Schlesingergasse 22-24 • 2007 • F046
60314 Frankfurt am Main - KITA Kikri, Röderbergweg 66 • 2013 • F043-0-55
60316 Frankfurt am Main - Diakonisches Werk, Rotteckstraße 16 • 2012 • FZ30
60320 Frankfurt am Main - Raimundstraße 157-159 • 2009 • F046
60389 Frankfurt am Main - Hufeland Haus, Wilhelshöher Straße 34 • 2012 • FD30
60431 Frankfurt - Little Star Events, Ginnheimer Landstraße 167 • 2014 • FS40-3
60433 Frankfurt - Kita "Winnie Puuh", Homburger Landstraße. 379 • 2012 • TZ40
60435 Frankfurt am Main - SKF Krabbelstube, Kostheimer Straße 11 - 13 • 2007 • F043
60435 Frankfurt/Main - Der Maulwurf, Wegscheidestraße 58 • 2012 • FS35
60486 Frankfurt - ASB Lehrerkooperative, Kasseler Straße 1a 2012 • EZ18
60486 Frankfurt am Main - Kita Nezabudka, Solmstraße 10 • 2008 • F046
60528 Frankfurt am Main - Krabbelstube im Atricom, Lyoner Straße 15 2010 F046
60594 Frankfurt am Main - León Garcias Restaurant, c/o Lindner Hotel, Walther-von-Cronberg-Platz 1 2008 F046
60599 Frankfurt am Main - Krabbelstube Wasserknirpse , Offenbacher Landstraße 370 2011 FS35
61130 Heldenbergen - Katholisches Pfarramt, Pfarrgasse 27 2009 F043
61197 Florstadt OT Nieder Mockstadt - Tierschutzverein Frankfurt und Umgebung e.V., Birkenhof 1 2010 SD42
61231 Bad Nauheim - Sophie-Scholl-Schule, Frankfurter Straße 103 2011 F046
61352 Bad Homburg - Kinderhaus Krabbelkäfer 2010 • F043
61440 Oberursel - Traute und Hans Matthöfer-Haus, Kronberger Straße 5 • 2009 • V040
61462 Königstein - Friedrich Stoltze Schule Königstein, Falkensteinerstraße 18 • 2007 • F046
61476 Kronberg - Golf- und Landclub Kronberg, Hainstraße 25 • 2009 • E020
61476 Kronberg - Golf- und Landclub Kronberg, Hainstraße 25 • 2010 • FR30
63073 Offenbach-Bieber - Kath. Kindertagesstätte , St. Nikolaus, Pfarrgasse 7 • 2011 • F043
63150 Heusenstamm - RM Fitness GmbH, Philipp Reis Straße 4-8 • 2013 • ER18-3-11
63303 Dreieich - Trübenbach`s Old-School-Training, Raiffeisenstraße 2 • 2014 • TZ40-0-55
63456 Steinheim - Theodor-Heuss-Schule, Jürgen-Sticher-Platz 1 / Ludwigstraße 87 • 2013 • FS80-2
63477 Maintal - Dörnigheimer Schlümpfe e.V., Bahnhofstraße 59 • 2014 • FS40-0
63500 Seligenstadt - Baeckerei Hermann Haas, Steinheimer Straße 18 • 2009 • E030
63505 Langenselbold - Gartenstraße 27a • 2009 • V030
6353 Going - Zum Stanglwirt GmbH, Kaiserweg 1 • 2011 • V040
63633 Birstein - Herrn, Heinz Heckroth, Sanitätshaus, Riedstraße 7 • 2009 • F043
63654 Büdingen - Büdinger Schützengesellschaft 1353, Am Hammer 5 • 2012 • F043
63679 Schotten - Vogelsbergschule Schotten, Lindenweg 19 • 2010 • FE43
63739 Aschaffenburg - Vermietungen, Rossmarkt 33 • 2009 • ER15
63755 Alzenau-Michelbach - Kindergarten, Schloßstraße 13 • 2007 • F046
63814 Mainaschaff - Gemeinde Mainaschaff 2009 + 2010 • FE43 + FS35
63897 Miltenberg - Mittelschule, Luitpoldstraße 8 • 2014 • TZ30-1-55
63916 Amorbach - Mittelschule Amorbach, Debonstraße 5a • 2013 • F100-1
64289 Darmstadt - Freie evangelische Gemeinde Darmstadt, Marburger Straße 24 • 2014 • NF30-C
64289 Darmstadt - JugendKlub Kranichstein, Jägertorstraße 179 • 2013 • F043-3-55
64293 Darmstadt - CUBE-Body Culture, Pfnorstraße 10-14 • 2012 + 2013 • FZ40 + FR45-1-51
64295 Darmstadt - Body Culture, Haardtring 3 • 2014 • BZ18-X-11
64295 Darmstadt - Body Culture, Pfnorstraße 10-14 • 2014 • TZ40-1-55
64295 Darmstadt - Fitness Fabrik, Eschollbrücker Straße 42 • 2013 • ER18-0-51
64297 Darmstadt - Kentucky Fried Chicken, Gräfenhäuser Straße 48 • 2010 • FS45
64319 Pfungstadt - Sirius Business Park in Pfungstadt, BurgerKing 2009 • F046
64331 Weiterstadt - Sportgemeinde Weiterstadt, Am Aulenberg 2 - 10 • 2009 • F046
64331 Weiterstadt / Gräfenhausen - Body Culture, Hauptstraße 29 • 2014 • BZ18-X-55
64401 Groß-Bieberau - Killer Sports, Michael Prinz von Anhalt , Auf der Beune 27 • 2010 • FR30
64521 Groß-Gerau - Body Culture, Im Neugrund 11 • 2015 • BZ18-T-11
64560 Riedstadt - BHG Leeheim GbR, Kammerhof 3 • 2013 • ER18-B-51
64584 Biebesheim - Ev. Kindergarten, Rheinstraße 21 • 2007 • F070
64673 Zwingenberg - NRD Orbishöhe, Auf der Heide 7 • 2014 • FS40-2 + FS50-2
64683 Einhausen - Gemeinde Einhausen 2007 • F046
64720 Michelstadt - Christliche Gemeinde, Zeller Straße (an der Kirche) 2009 • V040
64846 Gross-Zimmern - Killer Sports, Rudolf-Diesel-Straße 3 • 2014 • BZ18-A-11
65199 Wiesbaden - Kohlheckschule Wiesbaden, Kohlheckstraße 43 • 2010 • FE43
65201 Wiesbaden - Kindergarten, Heinrich-Zille-Strasse 50 • 2015 • BZ18-O-11
65207 Wiesbaden - Kinderhaus Rambach Niedernhausener Straße 76 • 2012 • FD40
65207 Wiesbaden Kloppenheim - Evangelische Bodelschwinggemeinde, Pfarrstraße 1 • 2011 • F043
65232 Gießen - Freibad Taunusstein, Schwimmbadstraße 2010 • F070
65343 Eltville - Waldgaststaette Rausch, Wiesweg 93 • 2014 • FS50-2
65385 Rüdesheim am Rhein - Feuerwehr Rüdesheim am Rhein, Auf der Lach 11 • 2008 • E030
65388 Schlangenbad - Gemeinde Schlangenbad 2009 • F046
65392 Walluf - Gemeinde Walluf im Rheingau 2008 • F046
65510 Idstein - Kindergarten Kichererbse, Gustav-Justi-Straße 4 • 2010 • FR45
65510 Idstein - Pestalozzischule, Schlossgasse 22 • 2013 • F100-1
65520 Bad Camberg - Krankengymnastik-Praxis Greipel, Eichendorffstraße 6 • 2010 • F043
65582 Diez - Justizvollzugsanstalt Diez, Limburgerstraße 122 • 2007 • F043
65611 Brechen - Gemeinde Brechen, Kindergarten Werschau, Hessenstraße 17 • 2009 • F043
65760 Eschborn - MOFIT Fitnesscenter, Steinbacherstraße 14-24 • 2008 • E015
65795 Hattersheim - Katholische Kindertagesstätte St. Martinus, Schulstraße 3 • 2014 • NF30-C
65795 Hattersheim 2 - Stall Ramp, Flörsheimerstraße 64 • 2009 • SD42
6580 St. Anton a. A. - Esprit Holidays, Nassereinegasse 6 • 2011 • TD30
65812 Bad Soden - Hortanlage, Max-Baginski-Straße 2010 • F043
65812 Bad Soden / Taunus - Theodor-Heuss-Schule, Sulzbacher Straße 5 • 2007 • E31
65812 Bad Soden /Ts - Katholische Kindertagesstätte "Maria Hilf", Pfarrstraße 4 • 2008 • F043
66119 Saarbrücken - Gymnasium am Schloss, Spichererbergstraße 15 • 2014 • FS50-0
66265 Heusweiler - Gasthaus Waldeck, Jungenwaldstraße 42 • 2011 • E030
66280 Sulzbach - Autohaus Ulrich GmbH, Grühlingstraße 96 • 2010 • E030
66280 Sulzbach - Erweiterte Realschule Sulzbach, Parkstraße 10 • 2012 • FR45
66346 Püttlingen - Sportanlage Breitwies, Köllnerstraße 2010 • FE43
66359 Bous - Marie-Curie-Schule, Friedrich-Ebert-Straße 35 • 2012 • FR45
66424 Homburg - Universitätskliniken 84 in Homburg, Schule am Webersberg 2009 • FR45
66440 Blieskastel - Kreissonderschule Blieskastel, Franz-Carl-Schule, Am Schloßberg 2008 • F046
66450 Bexbach - Gesamtschule Bexbach, Goethestraße 2007 • F046
66538 Neunkirchen - Saarstahl AG Neunkirchen, Gustav-Regeler-Straße/Lindenallee 2008 • F043
66557 Illingen - Illtal-Gymnasium, Schwarzer Weg 2014 • FS50-0
66822 Lebach - Hundesalon, Marktstraße 19 • 2011 • E030
66851 Bann - Gaststätte Bäcker´s, Kirchenstraße 1 • 2010 • F043
66892 Bruchmühlbach-Miesau - Hotel Pfälzer Stuben, Langwiederstraße 5 • 2010 • E030
66953 Pirmasens - Evang. Lutherkindergarten, Schäferstrasse 59 • 2015 • TZ40-W-55
66978 Merzalben - TC Gräfenstein Merzalben, Clubheim, In den Spitzengärten 2011 • FS45
66987 Thaleischweiler-Fröschen - Integrierte Gesamtschule, Schulstraße 2 • 2008 • E030
67165 Waldsee - Katholische Kita St. Martin, Grabengasse 40 • 2010 + 2011 • F046
67269 Grünstadt - Burger King, Daimlerstraße 20 • 2007 • F043
67280 Ebertsheim - Grundschule Ebertsheim, Rodenbacher Straße 4 • 2007 • F046
67292 Albisheim - Gerorg-von-Neumayer-Schule, Dr.-Hr.-von-Brunck-Straße 47 • 2013 • F070-0
67292 Kirchheimbolanden - Kreisverwaltung Donnersbergkreis 2008 • F046
67346 Speyer - Stadtteiltreff Nordpol, Fliederweg 33 • 2012 • FS35
67433 Neustadt an der Weinstraße - Heidehof (Pferdestall), Nähe Nachtweide • 2011 • SD42
67435 Neustadt - Kindertagesstätte Regenbogen, Bauerndoktor-Gros Strasse 2013 • FR45-1-51
67454 Haßloch - Ernst-Reuter-Schule, Martin-Luther-Straße 2007 • F046
67454 Haßloch - Gemeindeverwaltung Haßloch 2009 • F043
67454 Haßloch - Holiday-Park, Holiday-Park-Straße 1-5 • 2012 • BZ18
67482 Edesheim - Kath. Kindergarten, in den Hinterwiesen 2 • 2009 • FE43
67547 Worms - Spiel-und Lernstube Nordend, Am Holzhof 67 • 2012 • FD40
67697 Otterberg - Bauhof Otterberg, Hauptstraße 8 a • 2013 • FR45-1-11
67699 Schneckenhausen - Spielanlage am Ortseingang, Otterberger Straße (L 382) • 2011 • OP83
67722 Winnweiler - Schützenverein Winnweiler, Kranzhübel 2011 • TZ30
67744 Seelen - German Horse Management Ltd., Am Felsenbusch 1 • 2009 • SD42
6850 Dornbirn - Magic Fit Dornbirn, Bildgasse 18 • 2012 • BZ18
68535 Edingen-Neckarhausen - Gemeinde Edingen Neckarhausen 2008 • F043
68623 Lampertheim - Biedensandschule, Carl-Lepper-Straße 7 • 2014 • FS40-1
68723 Schwetzingen - FITNESS PARK Schwetzingen GmbH, Duisburger Straße 3 • 2008 • F046
69117 Heidelberg - Theater und Orchester der Stadt Heidelberg, Opernzelt, Emil-Maier-Str. 16 • 2010 • E020
69120 Heidelberg - Miriam Hotel, Rahmengasse 3/2 • 2011 • E030
69168 Wiesloch - Kindergarten Unterm Regenbogen, Barlachstraße 9 • 2012 • FZ40
69168 Wiesloch - Ottheinrich Gymnasium, Boulderwand, Gymnasiumstraße 1 - 3 • 2009 • F046
69198 Schriesheim - KSV Schriesheim 1903 e.V., Am Sportzentrum 69 • 2009 • ER15
69469 Weinheim - Auto-Steiert, Bergstraße 155 • 2014 • NF40-C
69483 Wald-Michelbach - Hotel Kreidacher Höhe, Kreidacher Höhe 1 • 2010 • FR30
69509 Mörlenbach - Die Villa, Schulstraße 12 • 2010 • FR30
69518 Abtsteinach - Steinachtal-Grundschule, Hauptstrasse 82 • 2007 • F070
70182 Stuttgart - Kindergarten Kolping, Olgastraße 73/1 • 2014 • FS50-1
70182 Stuttgart - Kindergarten Kolping, Zimmermannstraße 11 • 2014 • FS50-1
70199 Stuttgart - Vellmenkrippe, Vellmenstraße 1 • 2012 + 2014 • FZ40 + NF30-2
70329 Stuttgart - Waldheimverein-Hedelfingen e.V. 1912, Heumadener Str. 110 • 2015 • TZ40-1-55
70619 Stuttgart - Hotel Seyboldt, Fenchelstraße 11 • 2007 • F043
70629 Stuttgart - Neue Messe Stuttgart, Ideenpark Thyssen Krupp Halle 8 • 2008 • F046
70629 Stuttgart-Flughafen - Flughafen Stuttgart, Flughafenstraße 2014 • TZ40-B-55
71144 Steinenbronn - Gemeinde Steinenbronn 2008 • F043