Shop
Paleta kolorów

Paleta kolorów - monochromatyczne i polichromatyczne wzory kolorów z WARCO

Wyjątkowo duża różnorodność to coś, co wyróżnia ponad 50 monochromatycznych i polichromatycznych wzorów kolorystycznych oferowanych przez WARCO. Z pewnością znajdą u nas Państwo swój ulubiony kolor, cieszący oczy każdego, kto na niego spojrzy. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że nie wszystkie odcienie są dostępne dla każdego produktu, ponieważ zależne jest to od materiału, z którego wykonana jest powierzchnia elementu gumowego.

W sklepie do każdego produktu przypisane są dostępne wzory kolorystyczne, dzięki czemu wybór jest niezwykle wygodny.

Monochromatyczny granulat SBR

Granulat gumowy, który jest produkowany ze zmielonych zużytych opon samochodowych, jest czarny. Pod względem chemicznym jest to kauczuk syntetyczny SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy). Jeśli granulat ten zmiesza się z bezbarwnym spoiwem, powstają produkty o głębokiej czarnej barwie, które w trakcie użytkowania stają się nieco jaśniejsze - wówczas antracytowe. Jeśli granulat oponiarski zostanie zmieszany z kolorowym spoiwem, czarne granulki gumowe otrzymają kolorową powłokę. Produkty te zatem mają kolorową powierzchnię na czarnym granulacie SBR. Wszelkie niuanse kolorystyczne i przyciemnienie odcieni kolorów są całkowicie naturalnym procesem podczas ich stosowania.

Próbka koloru Antracyt od WARCO dla nawierzchni monochromatycznych z czarnego granulatu gumowego SBR i bezbarwnego spoiwa.
Antracyt
Próbka zielonego koloru od WARCO dla nawierzchni monochromatycznych z czarnego granulatu gumowego SBR i zielonego spoiwa.
Zielony
Próbka koloru Czekoladowy brąz od WARCO dla nawierzchni monochromatycznych z czarnego granulatu gumowego SBR i brązowego spoiwa.
Czekoladowy brąz


Próbka szarego koloru od WARCO dla nawierzchni monochromatycznych z czarnego granulatu gumowego SBR i szarego spoiwa.
Szary

Próbka czerwonego koloru od WARCO dla nawierzchni monochromatycznych z czarnego granulatu gumowego SBR i czerwonego spoiwa.
Czerwony


Polichromatyczny granulat EPDM

Każdy wzór kolorystyczny składa się w 100% z nowo wyprodukowanego granulatu gumowego EPDM, który WARCO opracowało specjalnie dla tych wzorów kolorystycznych. Poszczególne granulki EPDM są w pełni barwione, tzn. są całkowicie kolorowe - najlepiej porównać je do przeciętej na wskroś żelki misia Haribo. Dzięki mieszance różnokolorowych granulek uzyskuje się bardzo naturalnie wyglądające, mineralne lub organiczne powierzchnie, na których drobne zanieczyszczenia nie są widoczne. Nawierzchnie te są odporne na promieniowanie UV, w znacznym stopniu ich kolor jest stabilny i są całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia.

Próbka koloru Ciemny Granit WARCO dla naturalnie wyglądających powierzchni, wykonana z pełnokolorowego granulatu gumowego EPDM.

Ciemny granit

Próbka koloru Caffè latte WARCO dla naturalnie wyglądających powierzchni, wykonana z pełnokolorowego granulatu gumowego EPDM.Caffè lattePróbka koloru Etna WARCO dla naturalnie wyglądających powierzchni, wykonana z pełnokolorowego granulatu gumowego EPDM.EtnaPróbka koloru Atlantyk WARCO dla naturalnie wyglądających powierzchni, wykonana z pełnokolorowego granulatu gumowego EPDM.AtlantykPróbka koloru Angielski trawnik WARCO dla naturalnie wyglądających powierzchni, wykonana z pełnokolorowego granulatu EPDM.Angielski trawnik
Próbka koloru Klasyczny granit WARCO dla naturalnie wyglądających powierzchni, wykonana z pełnokolorowego granulatu gumowego EPDM.Klasyczny granitPróbka koloru Maroko WARCO dla naturalnie wyglądających powierzchni, wykonana z pełnokolorowego granulatu gumowego EPDM.MarokoPróbka koloru Terakota WARCO dla naturalnie wyglądających powierzchni, wykonana z pełnokolorowego granulatu gumowego EPDM.TerakotaPróbka koloru Papuga WARCO dla naturalnie wyglądających powierzchni, wykonana z pełnokolorowego granulatu gumowego EPDM.PapugaPróbka koloru Łąka mleczy WARCO dla naturalnie wyglądających powierzchni, wykonana z pełnokolorowego granulatu EPDM.Łąka mleczy
Próbka koloru Jasny granit WARCO dla naturalnie wyglądających powierzchni, wykonana z pełnokolorowego granulatu gumowego EPDM.Jasny granitPróbka koloru Trawertyn WARCO dla naturalnie wyglądających powierzchni, wykonana z pełnokolorowego granulatu gumowego EPDM.Trawertyn
Próbka koloru Lawenda WARCO dla naturalnie wyglądających powierzchni, wykonana z pełnokolorowego granulatu gumowego EPDM.LawendaPróbka koloru Sawanna WARCO dla naturalnie wyglądających powierzchni, wykonana z pełnokolorowego granulatu EPDM.Sawanna

Dwukolorowy granulat SBR + EPDM

Każdy wzór kolorystyczny składa się w 90%, 80% lub 60% z czarnego granulatu SBR oraz w 10%, 20% lub 40% z kolorowego granulatu EPDM w określonym odcieniu. Wszystkie te granulaty gumowe są w pełni barwione. Czarny granulat SBR pochodzi ze zmielonych opon samochodowych, a kolorowy granulat EPDM jest materiałem nowo wyprodukowanym.

Próbka koloru Jasnożółty nakrapiany WARCO dla nawierzchni dwukolorowych z czarnego granulatu gumowego SBR z domieszką 10% żółtego EPDM.

Jasnożółty nakrapiany

Próbka koloru Jasnoczerwony nakrapiany WARCO dla nawierzchni dwukolorowych z czarnego granulatu gumowego SBR z domieszką 10% czerwonego EPDM.

Jasnoczerwony nakrapiany

Próbka koloru Jasnoniebieski nakrapiany WARCO dla nawierzchni dwukolorowych z czarnego granulatu gumowego SBR z domieszką 10% niebieskiego EPDM.

Jasnoniebieski nakrapiany

Próbka koloru Jasnozielony nakrapiany WARCO dla nawierzchni dwukolorowych z czarnego granulatu gumowego SBR z domieszką 10% zielonego EPDM.

Jasnozielony nakrapiany

Monochromatyczny granulat EPDM

Kolorowa nawierzchnia składa się z nowo wyprodukowanego, w pełni barwionego granulatu gumowego EPDM w jednym odcieniu. Kolory te są oparte na standardzie RAL. Podobnie jak w przypadku wspomnianego już żelkowego misia Haribo, każda gumowa granulka jest całkowicie kolorowa. Granulat ten jest odporny na promieniowanie UV, w znacznym stopniu stabilny kolorystycznie i całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia.

Próbka koloru Czarny (RAL 9004) WARCO dla powierzchni monochromatycznych z dziewiczego EPDM.

Czarny, RAL 9004

Próbka koloru Niebieski Chagall (RAL 5010) WARCO dla powierzchni monochromatycznych z dziewiczego EPDM.

Niebieski Chagall, RAL 5010

Próbka koloru Blady zielony (RAL 6021) WARCO dla powierzchni monochromatycznych z dziewiczego EPDM.

Blady zielony, RAL 6021

Próbka koloru Brązowy blady (RAL 8025) WARCO dla powierzchni monochromatycznych z dziewiczego EPDM.

Brązowy blady, RAL 8025

Próbka koloru Koralowy (RAL 3016) WARCO dla powierzchni monochromatycznych z dziewiczego EPDM.

Koralowy, RAL 3016

Próbka koloru Szary pyłkowy (RAL 7037) WARCO dla powierzchni monochromatycznych z dziewiczego EPDM.

Szary pyłkowy, RAL 7037

Próbka koloru Błękitny lazurowy (RAL 5010) WARCO dla powierzchni monochromatycznych z dziewiczego EPDM.

Błękitny lazurowy, RAL 5015

Próbka koloru Majowa zieleń (RAL 6017) WARCO dla powierzchni monochromatycznych z dziewiczego EPDM.

Majowa zieleń, RAL 6017

Próbka koloru Żółty cytrynowy (RAL 1012) WARCO dla powierzchni monochromatycznych z dziewiczego EPDM.

Żółty cytrynowy, RAL 1012

Próbka koloru Ciemny róż (RAL 3017) WARCO dla powierzchni monochromatycznych z dziewiczego EPDM.

Ciemny róż, RAL 3017

Próbka koloru Szary agatowy (RAL 7038) WARCO dla powierzchni monochromatycznych z dziewiczego EPDM.

Szary agatowy, RAL 7038
Próbka koloru Oranż (RAL 2008) WARCO dla powierzchni monochromatycznych z dziewiczego EPDM.

Oranż, RAL 2008

 Trawa syntetyczna

Trawa syntetyczna nadaje się zarówno do użytku prywatnego, jak i do zastosowania w intensywnie uczęszczanych miejscach (obiekty sportowe, gastronomiczne, wystawy). Wariant ten jest dostępny w różnych, często zaskakujących, nasyconych odcieniach. Trawa syntetyczna jest na stałe połączona z płytą nośną.

Próbka płyty WARCO z laminowaną syntetyczną trawą w kolorze zielonym.

Trawa syntetyczna zielona

Próbka płyty WARCO z laminowaną syntetyczną trawą w kolorze czarnym.

Trawa syntetyczna czarna

Próbka płyty WARCO z laminowaną syntetyczną trawą w kolorze pomarańczowym.

Trawa syntetyczna pomarańczowa

Próbka płyty WARCO z laminowaną syntetyczną trawą w kolorze niebieskim.

Trawa syntetyczna niebieska

Próbka płyty WARCO z laminowaną syntetyczną trawą w kolorze żółtym.

Trawa syntetyczna żółta

Próbka płyty WARCO z laminowaną sztuczną trawą w kolorze zielonym.Sztuczna trawa zielona
Próbka płyty WARCO z laminowaną syntetyczną trawą w kolorze białym.Trawa syntetyczna biała

Próbka płyty WARCO z laminowaną syntetyczną trawą w kolorze czerwonym.Trawa syntetyczna czerwona

Próbka płyty WARCO z laminowaną syntetyczną trawą w kolorze różowym.Trawa syntetyczna różowa