Shop
Informacje prawne

Informacje prawne dotyczące Michael Schladt WARCO Bodenbeläge

WARCO jest jednym z wiodących europejskich konstruktorów, producentów i dostawców elementów formowanych z granulatu gumowego wiązanego poliuretanem.

Płyty tarasowe i balkonowe, innowacyjne płyty amortyzujące oraz maty do stajni WARCO są znane szerokiej publiczności, ceniącej sobie codzienny komfort i funkcjonalność w obrębie prywatnych i publicznych projektów.

W sklepie internetowym wszyscy zainteresowani mają dogodną możliwość zakupu wysokiej jakości produktów WARCO w szczególnie korzystnych cenach producenta, bezpośrednio z fabryki.

Adres
WARCO Bodenbeläge Michael Schladt
Andergasse 17
D-67434 Neustadt an der Weinstraße
Dane teleadresowe
Nr telefonu: 22 307 13 97

E-mail: info@warco-polska.pl
Europejski numer NIP
DE 219 871 542

Wyłączenie odpowiedzialności

Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za poprawność tekstu, dokładność, aktualność, rzetelność i kompletność informacji.

Roszczenia z tytułu odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku wykorzystania jakichkolwiek dostarczonych informacji, w tym wszelkiego rodzaju informacji niekompletnych lub nieprawidłowych, zostaną zatem odrzucone.

Wszystkie oferty są niewiążące. Autor zastrzega sobie wyraźnie prawo do zmiany, uzupełnienia lub usunięcia części stron lub całej oferty bez uprzedzenia, a także do czasowego lub trwałego zaprzestania publikacji.

Odpowiedzialność za linki

Odnośniki i linki do stron internetowych osób trzecich znajdują się poza zakresem naszej odpowiedzialności i nie ponosimy za nie żadnej odpowiedzialności. Dostęp i korzystanie z takich stron odbywa się na własne ryzyko użytkownika.

Prawa autorskie

Prawa autorskie i wszystkie inne prawa do treści, obrazów, zdjęć lub innych plików na stronie internetowej należą wyłącznie do Michael Schladt WARCO Bodenbeläge lub do konkretnie wymienionych właścicieli praw. Na powielanie jakichkolwiek elementów należy uprzednio uzyskać pisemną zgodę właścicieli praw autorskich.

Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?