Shop

Płyty amortyzujące o grubości 100 mm

Płyty zabezpieczające przed upadkiem WARCO o grubości 100 mm są niezbędnym elementem nowoczesnego, bezpiecznego wyposażenia placów zabaw i obiektów sportowych, gdzie wymagana jest powierzchnia amortyzująca o krytycznej wysokości upadku do 300 cm.

Płyty amortyzujące o grubości 100 mm mogą być układane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ponieważ są praktycznie bezwonne i trwale odporne na warunki atmosferyczne i mróz. Są one produkowane z wtórnego granulatu gumowego, pochodzącego ze zużytych opon, w sposób przyjazny dla środowiska i oszczędzający zasoby.

Płyty WARCO o grubości 100 mm są trwałe i opłacalne, ponieważ można je łatwo układać na dowolnej powierzchni nośnej i mają długą żywotność.

W przeciwieństwie do ściółki z kory lub wiórów drewnianych, ta ochrona przed upadkiem nie gnije. Nie ulega również rozsypaniu lub zmyciu, jak ma to miejsce w przypadku piasku do zabawy lub żwiru stanowiącego zabezpieczenie w razie upadku na placach zabaw. Oczywiste jest, że zwierzęta nie będą używać placu zabaw wyłożonego płytkami zabezpieczającymi WARCO jako toalety.

Nawierzchnia wykonana z płyt jest antypoślizgowa i dobrze przepuszcza wodę. Oznacza to, że plac zabaw może być bezpiecznie użytkowany nawet w deszczową pogodę.

Plac zabaw wyłożony bezpiecznymi płytami WARCO nie staje się błotnisty w deszczową pogodę i nie kurzy się w suchą pogodę. Oznacza to, że place zabaw i boiska sportowe mogą być używane przez cały rok bez żadnych ograniczeń.

Płyty WARCO są niezwykle łatwe w montażu, ponieważ układa się je bezpośrednio na odpowiedniej nawierzchni, a poszczególne rzędy układane są z półprzesunięciem względem siebie. Dołączone kołki montażowe łączą każdą płytę z czterema płytami w sąsiednich rzędach, zapobiegając przesuwaniu się rzędów względem siebie.

Płyty amortyzujące WARCO o grubości 100 mm są certyfikowane zgodnie z normą EN 1177 dla wysokości upadku do 300 cm.

Stanowią one dobry wybór dla wszystkich użytkowników lub zarządców placów zabaw, którzy dążą do zapewnienia długoterminowego bezpieczeństwa w zakresie ochrony przed upadkiem.

Wynika to z faktu, że te płyty amortyzujące zmniejszają ryzyko zagrażających życiu urazów głowy przy upadku z wysokości do 300 cm.

Zalety płyt chroniących przed upadkiem z wysokości o grubości 100 mm:

  • certyfikowane dla wysokości upadku do 300 cm
  • trwała i wysokiej jakości ochrona przed upadkiem
  • odporność na warunki atmosferyczne i mróz
  • łatwość czyszczenia i utrzymania
  • antypoślizgowa powierzchnia, bezpieczna w mokrych warunkach
  • przyjazne dla środowiska dzięki granulatowi gumowemu pochodzącemu z recyklingu

Skorzystaj z aplikacji WARCO, aby zaplanować swoją podłogę!

Wypróbuj wybraną nawierzchnię podłogową w zaledwie kilku krokach, na miejscu     za pomocą smartfona lub skorzystaj z naszego planera instalacji.

  1. Wybierz odpowiedni produkt i uruchom podgląd.
  2. Zaznacz powierzchnię do ułożenia i wybierz odpowiedni kolor.
  3. Określ liczbę elementów potrzebnych do ułożenia nawierzchni podłogowej za pomocą planera instalacji.

Wybór nawierzchni podłogowej

AR App
Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?