Shop

Płyty amortyzujące o grubości 45 mm

Maksymalne bezpieczeństwo i szczególny komfort na zewnętrznych i wewnętrznych placach zabaw i terenach rekreacyjnych - gwarantowane przez płyty zabezpieczające WARCO o grubości 45 mm dla obszarów prywatnych, miejskich i publicznych.

Te sprawdzone przetestowane płyty amortyzujące o grubości 45 mm zostały zoptymalizowane pod kątem zapewnienia niezawodnej ochrony o każdej porze roku. Są idealnym wyborem dla wszystkich rodzajów powierzchni, gdzie wymagana jest ochrona przed upadkiem z wysokości do 155 cm i są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych.

Kluczową cechą płyt ochronnych WARCO 45 mm jest znany od dziesięcioleci system na kołki montażowe, które są mocowane z przodu każdej płytki podczas instalacji. Zapobiegają one przesuwaniu się poszczególnych rzędów płyt względem siebie na ułożonym obszarze.

Dla uzyskania zadowalającego efektu i stabilności, płyty układane są wyłącznie w półprzesunięciu, w wyniku czego każda płyta przylega do 6 sąsiednich płyt.

Oczywiście płyty amortyzujące o grubości 45 mm są ogólnie odporne na warunki atmosferyczne, a w szczególności na mróz. Z placu zabaw wyposażonego w bezpieczne płyty można korzystać o każdej porze roku i przy każdej pogodzie. Struktura płyt o grubości 45 mm gwarantuje antypoślizgową powierzchnię do zabawy, nawet w mokrych warunkach.

Szeroka gama kolorów pozwala na tworzenie atrakcyjnych projektów - co stanowi doskonałe rozwiązanie z punktu widzenia bezpieczeństwa. Płyty amortyzujące o grubości 45 mm mogą być również produkowane w klasie ogniowej Cfl-s1 np. do użytku w pomieszczeniach rekreacyjnych, świetlicach czy salach zabaw.

 Zalety płyt chroniących przed upadkiem z wysokości o grubości 45 mm:

 • certyfikowane dla wysokości upadku do 155 cm
 • trwała i wysokiej jakości ochrona przed upadkiem
 • odporność na warunki atmosferyczne i mróz
 • szeroka gama kolorów zapewniająca atrakcyjny wygląd
 • łatwość czyszczenia i utrzymania
 • różne opcje instalacji
 • antypoślizgowa powierzchnia, bezpieczna w mokrych warunkach
 • przyjazne dla środowiska dzięki granulatowi gumowemu pochodzącemu z recyklingu

Skorzystaj z aplikacji WARCO, aby zaplanować swoją podłogę!

Wypróbuj wybraną nawierzchnię podłogową w zaledwie kilku krokach, na miejscu     za pomocą smartfona lub skorzystaj z naszego planera instalacji.

 1. Wybierz odpowiedni produkt i uruchom podgląd.
 2. Zaznacz powierzchnię do ułożenia i wybierz odpowiedni kolor.
 3. Określ liczbę elementów potrzebnych do ułożenia nawierzchni podłogowej za pomocą planera instalacji.

Wybór nawierzchni podłogowej

AR App
Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?