Shop
Porady ekspertów w Galerii WARCO
Komfortowe nawierzchnie podłogowe

Galeria WARCO - Poznaj świat naszych podłóg!

Budynek Galerii WARCO w Neustadt an der Weinstrasse przy Klemmhof 9, róg Badstubengasse.

W Galerii WARCO w Neustadt an der Weinstrasse poświęcamy Państwu nasz czas i uwagę, wykorzystując szeroką wiedzą i doświadczenie. Chętnie rozmawiamy na temat zastosowania naszych nawierzchni podłogowych lub akcesoriów WARCO w Państwa wyjątkowym projekcie.

Różnorodność jest kluczowym hasłem, które wyróżnia zarówno naszą galerię, jak i samą ofertę. Mogą jej Państwo doświadczyć w świecie kolorów WARCO - od klasycznych, prostych odcieni produktów wykonanych z granulatu SBR po ekscytujące, naturalnie wyglądające projekty kolorystyczne z EPDM. Bezpośrednio w salonie, można nie tylko zobaczyć, ale także poczuć różne tekstury powierzchni produktów WARCO.

Nie jest konieczne umawianie się na wizytę w Galerii WARCO. Jednak w przypadku bardziej złożonego projektu, wskazane jest wcześniejsze przesłanie planu i zdjęć pocztą elektroniczną.

Galeria WARCO • 67433 Neustadt an der Weinstraße • Klemmhof 9 (Ecke Badstubengasse)

Wybór produktów w Galerii WARCO w Neustadt an der Weinstrasse przy Klemmhof 9, róg Badstubengasse.

Galeria WARCO w centrum miasta Neustadt an der Weinstraße w Nadrenii-Palatynacie znajduje się w strefie dla pieszych. 

Godziny otwarcia Galerii:

  • Tylko Środa, Czwartek, Piątek - od 10:00 do 16:00

Dojazd:

Neustadt an der Weinstraße można łatwo dotrzeć samochodem jadąc autostradą A65 lub drogami krajowymi B38 i B39. Najlepiej zaparkować na parkingu wielopoziomowym Klemmhof przy Laustergasse.

Kolej Federalna doprowadzi Państwa wygodnie do Neustadt. Z dworca głównego Neustadt an der Weinstraße do Galerii WARCO jest 5 do 10 minut pieszo.

Dojazd do Galerii WARCO:

Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?