Porady ekspertów w Galerii WARCO
Komfortowe nawierzchnie podłogowe

Galeria WARCO - Poznaj świat naszych podłóg!

W Galerii WARCO w Neustadt an der Weinstrasse poświęcamy Państwu nasz czas i uwagę, wykorzystując szeroką wiedzą i doświadczenie. Chętnie rozmawiamy na temat zastosowania naszych nawierzchni podłogowych lub akcesoriów WARCO w Państwa wyjątkowym projekcie.

Różnorodność jest kluczowym hasłem, które wyróżnia zarówno naszą galerię, jak i samą ofertę. Mogą jej Państwo doświadczyć w świecie kolorów WARCO - od klasycznych, prostych odcieni produktów wykonanych z granulatu SBR po ekscytujące, naturalnie wyglądające projekty kolorystyczne z EPDM. Bezpośrednio w salonie, można nie tylko zobaczyć, ale także poczuć różne tekstury powierzchni produktów WARCO.

Nie jest konieczne umawianie się na wizytę w Galerii WARCO. Jednak w przypadku bardziej złożonego projektu, wskazane jest wcześniejsze przesłanie planu i zdjęć pocztą elektroniczną.

Galeria WARCO • 67433 Neustadt an der Weinstraße • Klemmhof 9 (Ecke Badstubengasse)

Galeria WARCO w centrum miasta Neustadt an der Weinstraße jest otwarta codziennie, z wyjątkiem niedziel i świąt w Nadrenii-Palatynacie.

Godziny otwarcia:

  • Od poniedziałku do piątku od 8:30 do 17:30
  • W soboty od 9:30 do 13:00

Dojazd:

Do Neustadt an der Weinstraße można łatwo dotrzeć samochodem jadąc autostradą A65 lub drogami krajowymi B38 i B39. Najlepiej zaparkować na parkingu wielopoziomowym Klemmhof przy Laustergasse.

Niemiecka Kolej Federalna doprowadzi Państwa wygodnie do Neustadt. Z dworca głównego Neustadt an der Weinstraße do Galerii WARCO jest 5 do 10 minut pieszo.

Dojazd do Galerii WARCO:

Zamów próbkę 22 307 13 97 Pytania?