Shop
Elementy formowane z granulatu gumowego
Komfortowe nawierzchnie podłogowe

WARCO - wiodący producent elementów formowanych z granulatu gumowego

Uformowane elementy z czerwonego granulatu gumowego umieszczane są na tacy sprzedażowej na przenośniku taśmowym maszyny pakującej.

WARCO, z siedzibą w Neustadt an der Weinstraße, w Nadrenii-Palatynacie, jest jednym z najbardziej uznanych producentów elastycznych nawierzchni podłogowych z granulatu gumowego wiązanego poliuretanem. Produkty, które wytwarzane są z tego materiału i znajdują się w naszej ofercie to m.in.: płyty amortyzujące, maty do stajni, sportowe maty ochronne, płyty sportowe do siłowni, płyty gumowe, elastyczne kostki z granulatu gumowego i wiele innych.

WARCO od dziesięcioleci produkuje elementy formowane z granulatu gumowego wiązanego poliuretanem z zachowaniem najwyższych standardów jakości, dzięki czemu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują doskonały produkt. Materiał ten jest szczególnie wdzięcznym tworzywem i charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością. 

Wykonane z niego produkty są trwale elastyczne, tłumią drgania, wibracje, hałas uderzeniowy i dźwięki powietrzne. Izolują przed ciepłem i zimnem oraz pochłaniają niewiele ciepła. Nawierzchnie podłogowe WARCO są niezwykle trwałe, solidne, odporne na warunki atmosferyczne i mróz. Nie wymagają one również konserwacji, a jedynie niewielkiej pielęgnacji. Nasze maty amortyzujące upadki oferują ochronę certyfikowaną zgodnie z normą EN 1177 dla większego bezpieczeństwa podczas gier zespołowych, sportów i wszelkich aktywności fizycznych.

Doświadczenie i zaufanie

Jako ekspert w zakresie rozwoju i produkcji elementów formowanych z granulatu gumowego wiązanego poliuretanem, WARCO oferuje cenną wiedzę specjalistyczną. Zaczynając od rozwoju nowych produktów na zlecenie klientów, poprzez konstrukcję precyzyjnych form do wypiekania, aż do produkcji seryjnej z wykorzystaniem wysokowydajnych maszyn, WARCO oferuje wszelkie usługi, z których może skorzystać każdy klient. Dzięki temu niezawodnie realizujemy najróżniejsze projekty i wymagania, począwszy od małych formatów płyt na balkony, a skończywszy na skomplikowanych profilach wypełnień komorowych dla torów kolejowych.

Kopyta podkutego konia na nawierzchni z elastycznych kostek z granulatu gumowego WARCO na karuzeli dla koni.

WARCO przetwarza tylko surowce o najlepszej jakości i od sprawdzonych dostawców, głównie z Niemiec, Szwajcarii i Francji. Transport między tymi krajami odbywa się w krótkim czasie, co korzystnie wpływa na środowisko naturalne.

Duży wybór atrakcyjnych, przepuszczających i nieprzepuszczających wody płyt z granulatu gumowego w sklepie świadczy o znaczącej pozycji rynkowej WARCO.

Do grona klientów WARCO należą osoby prywatne, samorządy, instytucje społeczne, rzemieślnicy i sprzedawcy materiałów budowlanych z Europy i zza oceanu.

WARCO przywiązuje największą wagę do możliwie najszerszej palety produktów, aby móc w pełni spełnić wszystkie wymagania i pomysły klientów. Z tego powodu firma uruchomiła największy w Europie sklep internetowy z nawierzchniami z granulatu gumowego. "Dla każdego obszaru zastosowania - dla mniejszych i większych powierzchni, takich jak balkony i tarasy, aż po rozległe place zabaw lub ogromne obiekty jeździeckie - istnieje u nas każdy idealnie funkcjonalny rodzaj podłogi" podkreśla Kornelia Hünniger, prezes zarządu WARCO Bodenbeläge w Neustadt an der Weinstraße.

Kompetencje WARCO - wiedza specjalistyczna i standardy projektowe

W wypożyczalni sprzętów zimowych, podłoga jest pokryta nawierzchnią podłogową WARCO w kolorze Trawertyn.

Niezależnie od użytku zewnętrznego czy wewnętrznego, od wyboru mat lub płyt chroniących przed upadkiem do gier i sportów, czy też kompozytowych kostek gumowych na podjazdy, mat i płyt na balkony, tarasy i schody lub mat do stajni w hodowli zwierząt, WARCO posiada odpowiednie rozwiązanie produktowe dla prawie wszystkich prywatnych i komercyjnych wymagań dotyczących podłoża. Równocześnie nawierzchnie podłogowe WARCO pod względem swoich ogólnych właściwości znacznie przewyższają podłogi innych producentów.

WARCO zapewnia nie tylko możliwie najlepszy asortyment w swoim sklepie internetowym, ale również możliwie najlepsze doradztwo. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo kompetentne i obiektywne informacje na temat funkcjonalności, właściwości, możliwości zastosowania, danych technicznych i prawidłowego montażu wysokiej jakości elastycznych nawierzchni podłogowych.

WARCO kieruje się zasadą projektowania "Forma Podążającą za Funkcją" (FPF). Jednym z wyjątkowo udanych przykładów tej autorskiej koncepcji jest system montażu płyt na zamek. Zapewnia on dopasowane do kształtu i odporne na naprężenia połączenie pomiędzy płytami poprzez proste włożenie jednej w drugą - bez użycia narzędzi i materiałów montażowych.

Dla całego domu

Zasadniczo płyty amortyzujące, płyty z granulatu gumowego i maty chroniące przed upadkiem WARCO nadają się do najróżniejszych zastosowań, a ich układanie jest szybkie i łatwe - na każdej równej i trwale nośnej powierzchni, na przykład na betonie, jastrychu lub wszelkiego rodzaju posadzkach z płytek.

Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?