Shop

Wyszukiwanie produktu (0 znalezionych produktów)

Kolor

Właściwości

0 znalezionych produktów
Lade Produkte

Płyty tarasowe i balkonowe w atrakcyjnych cenach!

Balkony i tarasy to doskonałe miejsce do relaksu w ciepłych porach roku. Zmatowiałe deski kompozytowe i popękane płytki tarasowe mogą zepsuć tę letnią radość. W przeciwieństwie do tradycyjnych wykładzin podłogowych, nawierzchnie WARCO pozostają trwale piękne. W sklepie WARCO znajdą Państwo odpowiednią podłogę dla swojego projektu.

Przy wyborze odpowiedniej podłogi na patio, balkon lub taras na dachu pomoże Państwu wyszukiwarka produktów oraz porady dotyczące produktów.

4 dobre powody, aby wybrać podłogę WARCO:

  • Odporność na warunki atmosferyczne i mróz
  • Przepuszczalność wody i szybkie schnięcie
  • Łatwa pielęgnacja z efektem samoczyszczenia
  • Łatwe do układania w nowym budownictwie jak i renowacji

Najczęściej zadawane pytania dotyczące płyt tarasowych i balkonowych WARCO:

Mężczyzna układa płyty tarasowe WARCO bezpośrednio na dachu płaskim, który został uszczelniony i wyrównany papą dachową.
Czy płyty można układać na papę lub folię hydroizolacyjną?

Jest to oczywiście możliwe. Przed położeniem płyt należy sprawdzić, czy na powierzchni nie tworzą się kałuże, opróżniając wiadro z wodą. Jeżeli w hydroizolacji występują wgniecenia, zalecamy ich trwałe wyrównanie za pomocą odpowiednio przyciętych wkładek z papy.

Tutaj znajdą Państwo pomocne wskazówki dotyczące układania na papie lub folii dachowej!

Jak mogę przyciąć płyty na wymiar?

Przycinanie płyt tarasowych lub balkonowych na wymiar jest proste! Do cienkich - o grubości 18mm - wystarczy ostry nóż, który prowadzimy wzdłuż stabilnej prowadnicy. Do grubszych płyt najlepiej użyć piły tarczowej z ostrzem o grubych zębach do cięcia drewna.

Dowiedz się więcej tutaj!

Jakie jest zalecane podłoże do budowy tarasu ogrodowego?

W zasadzie każde stabilne podłoże nadaje się do ułożenia tarasu z naszych płyt. Najlepiej jest po prostu użyć plastikowych kratek stabilizujących grunt jako podbudowy (warstwy bazowej). Można je ułożyć samemu bez żadnej pomocy mechanicznej. Kratki stabilizujące grunt WARCO mają nośność od 120 do 400 t/m², zapewniają idealną stabilność, przepuszczają wodę i mogą być układane bez spadku.

Bezpośrednia instalacja na gruntach takich jak trawa lub piasek, żwir lub tłuczeń, nie jest zbyt trwała.

Dowiedz się więcej tutaj!

Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?