Shop

Wyszukiwanie produktu (0 znalezionych produktów)

Kolor

Właściwości

0 znalezionych produktów
Lade Produkte

Maty amortyzujące na place zabaw w rozsądnej cenie

Krytyczna wysokość upadku mat amortyzujących WARCO jest przetestowana i certyfikowana zgodnie ze specyfikacją normy EN 1177 w aktualnie obowiązującej wersji 2018. Daje to nabywcy z sektora publicznego, handlowego lub społecznego pewność zakupu podłogi chroniącej w razie upadku, która odpowiada aktualnym standardom technologii.

WARCO produkuje maty i płyty amortyzujące w różnych typach i w wielu atrakcyjnych wzorach kolorystycznych. Wyszukiwarka produktów oraz porady dotyczące produktów pomogą Państwu w wyborze odpowiedniej nawierzchni amortyzującej na plac zabaw, taras do zabawy, do sali zabaw, pod ścianę wspinaczkową lub innych miejsc, gdzie konieczna jest odpowiedni ochrona w razie upadku.

Porady dotyczące produktów

Najczęściej zadawane pytania dotyczące mat amortyzujących

Przed upadkiem z jakiej wysokości chronią maty amortyzujące?

Maksymalna wysokość upadku, przy której mata amortyzująca zapewnia ochronę, zależy od jej konstrukcji, tj. jej grubości, elastyczności i struktury. W zależności od rodzaju konstrukcji mata amortyzuje upadek z wysokości od 50 do maksymalnie 300 cm. Krytyczna wysokość upadku maty amortyzującej jest określana i certyfikowana w badaniu konstrukcyjnym zgodnie z normą EN 1177:2018.

Jaka jest żywotność płyt amortyzujących?

Przewidywany okres użytkowania mat amortyzujących zależy od ich konstrukcji, miejsca instalacji, rodzaju i intensywności użytkowania. Na typowym placu zabaw na świeżym powietrzu płyty amortyzujące wytrzymują od około 10 do 15 lat. Maty są łatwe w pielęgnacji i nie wymagają konserwacji. W odróżnieniu od ochrony przed upadkiem wykonanej z materiałów sypkich, tj. piasek, żwir czy wióry drewniane, płyty amortyzujące nie są rozdmuchiwane przez wiatr lub roznoszone przez dzieci w trakcie zabawy. Ponadto nie gniją i nie zbijają się w grudki, nie trzeba ich okresowo uzupełniać ani wymieniać.

Gdzie są układane maty amortyzujące?

Maty amortyzujące WARCO mogą być układane na każdym trwale stabilnym podłożu (podłoże pod płytami). Piasek, żwir lub okruchy nie nadają się jako warstwa podkładowa. Na zewnątrz najlepszym możliwym podłożem jest podbudowa z plastikowych kratek stabilizujących grunt, a ponadto jest ona szczególnie tania  i łatwa w montażu. Same płyty amortyzujące są po prostu układane bezpośrednio na podbudowie i łączone ze sobą za pomocą systemu montażowego.

Formularz i próbka 22 307 13 97 Pytania?