Próbka koloru MF "Jasny granit"

EAN: 4251469318007 | Artykuł nr: 1799

Próbka koloru pokazuje cechy charakterystyczne dla określonego wzoru kolorystycznego i stanowi pomoc w podejmowaniu decyzji przy wyborze odpowiedniego koloru.

Właściwości takie jak struktura materiału, sprężystość, dotyk i gęstość próbki koloru zazwyczaj różnią się od właściwości produktu końcowego. Praktyczne próbki kolorów, podobne do kolorowych płytek używanych przez dealerów samochodowych, są produkowane wyłącznie w celu prezentacji wzoru kolorystycznego. W tym celu produkowana jest wielkoformatowa płyta, która następnie jest dzielona i cięta na poręczne kawałki. W związku z tym krawędzie cięte są zazwyczaj widoczne na brzegach i spodniej stronie próbki.

Wymiary
ca. 100 x 100 x 7 mm ca. 100 x 100 x 8 mm
System montażowy

Próbka koloru standardowa

  • 0,08 kg / szt.
  • Czas realizacji ok. ​​​​​1-3 dni + Koszty dostawy
szt.

Cechy

Kolor Jasny granit Jasny granit jest przyjemnym dla oka jasnoszarym kolorem, który swoim odcieniem nawiązuje do barwy płyt chodnikowych. Do wytwarzania produktów w tej tonacji stosuje się wyłącznie barwiony i jednolity granulat EPDM w kolorach jasnoszarym, szarym i czarnym. EPDM (kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy) jest stabilnym, odpornym na działanie warunków atmosferycznych i szczególnie trwałym elastomerem. Jasny granit jest kolorem nowoczesnym, jasnym i ponadczasowo eleganckim.

Materiał Nieregularnie ukształtowane cząsteczki gumy tworzące ten element to jednobarwny, nowy granulat EPDM (kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy), który jest szczególnie trwały.

Lade Produktbewertungen
Zamów próbkę 22 307 13 97 Pytania?